Sprzedam/Zamienię używany ale jak nowy HTC Dream / Era G1

Witam!

Na początku podam parametry techniczne:

Parametry techniczne

Procesor: Qualcomm MSM7201A 528 MHz

System operacyjny Android

Pamięć ROM: 256 MB RAM: 192 MB

Wymiary: 117.7 mm x 55.7 mm x 17.1 mm

Masa: 158 gramów

Wyświetlacz: 3,2″ TFT-LCD, dotykowy, 320 x 480 (HVGA), 64k kolorów

Sieć:

HSDPA/WCDMA:

Europa: 2100 MHz

USA:1700/2100 MHz

7.2 Mbps down-link (HSDPA) and 2 Mbps up-link (HSUPA)

GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz

Klawiatura qwerty, Trackball, przyciski nawigacyjne

Wbudowany GPS

Bluetooth 2.0 EDR

Wi-Fi IEEE 802.11b/g

HTC ExtUSB™ (11-pin mini-USB 2.0 i słuchawka w jednym)

Aparat 3.2 megapixeli

Bateria litowo jonowa 1150 mAh

Czas rozmów:

Do 350 minut dla WCDMA

Do 406 minut dla GSM

Czas czuwania:

Do 402 godzin dla WCDMA

Do 319 godzin dla GSM

Slot microSD™, wsparcie dla kart do 16GB

Cyfrowy kompas

Sensor ruchu

Więcej informacji możecie uzyskać na stronie producenta, która jest jednak po angielsku: http://www.htc.com/www/product/dream/overview.html

Posiadam używany HTC Dream, jednak jego stan oceniam na wzorowy bądź bardzo dobry z plusem. Pomimo częstego korzystania z niego telefon posiada dwie malutkie ryski na dole obudowy i jedna niemal niezauważalną na ekranie. Telefon ma w tej chwili wgranego oficjalnego softa z Ery 1.6, jednak wgrywane wcześniej były również inne softy. Telefon jest w 99.9% sprawny. 0,1% to akcelerometr. Kupiłem go od wcześniejszego użytkownika jednak nie poinformował mnie o tym, okazał się pod tym względem oszustem, jednak jeśli chodzi o resztę telefon spisuje się wyśmienicie, więc jeśli nie zamierzasz grać w gry które wymagają akcelerometru, to telefon ten jest dla Ciebie. Szczerze bardzo niechętnie rozstaję się z tym telefonem, głównie dlatego, za jego po prostu bezkonkurencyjną klawiaturę, i mobilność. jednak Telefony dotykowe nie są dla mnie, przykro mi to stwierdzić ale wracam do zwykłych “bryłek”. Jestem chętny zamienić się za Nokię E52 z serii tych nieawaryjnych czyli z tych które mają liczbę większa niż 3 na dziewiątym miejscu w numerze IMEI a w zestawie chciałbym widzieć : kabel USB, ładowarkę, słuchawki oraz dobrze gdyby była karta pamięci. Ustawienia telefonu zostaną oczywiście przywrócone do standardowych a karta pamięci zostanie sformatowana. Na życzenie mogę wgrać dowolny ROM dostępny dla tego modelu telefonu . Zapewniam że telefon jest w 100% oryginalny! Do telefonu dołączam:

  • Oryginalne pudełko z magnesikiem + pudełko z Ery

  • Karta pamięci 2GB firmy Patriot

  • Kabel USB (tutaj nie jestem pewny czy jest oryginalny, gdyż miałem wiele takich w domu, więc mogły mi się pomieszać)

  • Oryginalną ładowarkę

  • Nieoryginalną ściereczkę - specjalnie dokupowaną, najwyższej jakości

  • Instrukcję obsługi i jeszcze jakąś małą książeczkę dołączoną do zestawu

  • Płytę CD (nie widnieje ona na zdjęciach jednak zapewniam, że jest w stanie nienaruszonym)

Zdjęcia wysokiej jakości (67MB):

http://hotfile.com/dl/115314871/4b02c25/Zdjcia_telefonu_HTC_DREAM.rar.html

Informacje o przesyłce:

* Odbiór osobisty w okolicach Jaktorowa (Jaktorów, Żyrardów, Grodzisk mazowiecki)

* Paczka ekonomiczna - 10zł

* Paczka priorytetowa - 14zł

Paczka będzie bardzo starannie zapakowana, ponieważ zależy mi na zadowoleniu z moich usług, jak i nie chcę zbędnych problemów. Na życzenie telefon mogę wystawić na Allegro, gdzie kupujący będzie miał pewność, że go nie oszukam. Telefon wysyłam dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

CENA 380zł - w takim stanie z całym zestawem nie znajdziecie nigdzie.

CENA DO NEGOCJACJI! !!

Kontakt:

GG: 9149204

Skype: mati199537

e-mail: progameri7@gmail.com

tel: 603-204-733

Pozdrawiam i zachęcam do kupna,

mati199537

PS. Myślę, że teraz umieściłem, już wszystkie informacje.

Temat do zamknięcia - sprzedane