[Sprzedam] Zasilacz ATX Chieftec GPS 400A8 sprawny

sprzedam

(thommy181) #1

Do sprzedania zasilacz komputerowy ATX Chieftec model GPS-400A8. Zasilacz o mocy 400 W. Oparty o standard ATX 12v v 2.3 Posiada aktywne PFC oraz masę innych zabezpieczeń. Jest to sprzęt renomowanej marki, nie męczony, nie katowany. Używany w tylko jednym komputerze stacjonarnym w warunkach domowych. Nie posiada żadnych wad jawnych ani ukrytych. Posiada wbudowany cichy wiatrak o średnicy 12 cm. Pozwala podłączyć urządzenia: 3x sata, 2x molex, 1x floppy, 1x złącze kart graficznych 6+2 pin, złącze płyty głównej 20+4 pin, dodatkowe złącze zasilania 4 pin. Zasilacz zakupiony w jednym ze sklepów internetowych w 2014 roku. Dodaję do niego kartonik, nowy kabel zasilający, śrubki montażowe. Cena jaka mnie interesuje to jest 120 PLN z możliwością niewielkiej negocjacji tej ceny.

http://olx.pl/oferta/w-pelni-sprawny-chieftec-gps-400a8-zasilacz-komputerowy-atx-400-w-CID99-IDdBmKt.html

Można się ze mną skontaktować wchodząc na stronę ogłoszenia. Możliwość zakupu przez największy portal aukcyjny. Zachęcam wszystkich do zakupu.

(MrBeckham666) #2

fortrony np na morele chodzą za 120 zł cena moim zdaniem troszkę przesadzona :slight_smile:

(thommy181) #3

Raczej nie można przyrównywać zasilacza Fortron do Chiefteca a przynajmniej ja bym się nie skusił na takie porównanie. Cena za nowy zasilacz Chiefteca to jest w granicach 180-185 z przesyłką za dokładnie ten model. W moim przypadku cena jest do negocjacji. Czy chcesz kupić ten zasilacz ?

(Odyniec_Stary) #4

Można przyrównywać. Konstrukcyjnie są zbliżone. Nie rób sztucznie z Chiefteca lepszej firmy niż w rzeczywistości jest, bo to już nie te czasy.

W cenie 170 zł mamy pod każdym razem lepszy Corsair VS 450W.

(MrBeckham666) #5

Nie jestem zainteresowany :slight_smile: raczej taką ceną nikogo na DP nie skusisz bo tu ludzie raczej wiedzą po ile stoją jakie zasilacze :slight_smile: