[Sprzedam] Zasilacz ATX Chieftec GPS 400A8 sprawny

Do sprzedania zasilacz komputerowy ATX Chieftec model GPS-400A8. Zasilacz o mocy 400 W. Oparty o standard ATX 12v v 2.3 Posiada aktywne PFC oraz masę innych zabezpieczeń. Jest to sprzęt renomowanej marki, nie męczony, nie katowany. Używany w tylko jednym komputerze stacjonarnym w warunkach domowych. Nie posiada żadnych wad jawnych ani ukrytych. Posiada wbudowany cichy wiatrak o średnicy 12 cm. Pozwala podłączyć urządzenia: 3x sata, 2x molex, 1x floppy, 1x złącze kart graficznych 6+2 pin, złącze płyty głównej 20+4 pin, dodatkowe złącze zasilania 4 pin. Zasilacz zakupiony w jednym ze sklepów internetowych w 2014 roku. Dodaję do niego kartonik, nowy kabel zasilający, śrubki montażowe. Cena jaka mnie interesuje to jest 120 PLN z możliwością niewielkiej negocjacji tej ceny.

http://olx.pl/oferta/w-pelni-sprawny-chieftec-gps-400a8-zasilacz-komputerowy-atx-400-w-CID99-IDdBmKt.html

Można się ze mną skontaktować wchodząc na stronę ogłoszenia. Możliwość zakupu przez największy portal aukcyjny. Zachęcam wszystkich do zakupu.

fortrony np na morele chodzą za 120 zł cena moim zdaniem troszkę przesadzona :slight_smile:

Raczej nie można przyrównywać zasilacza Fortron do Chiefteca a przynajmniej ja bym się nie skusił na takie porównanie. Cena za nowy zasilacz Chiefteca to jest w granicach 180-185 z przesyłką za dokładnie ten model. W moim przypadku cena jest do negocjacji. Czy chcesz kupić ten zasilacz ?

Można przyrównywać. Konstrukcyjnie są zbliżone. Nie rób sztucznie z Chiefteca lepszej firmy niż w rzeczywistości jest, bo to już nie te czasy.

W cenie 170 zł mamy pod każdym razem lepszy Corsair VS 450W.

Nie jestem zainteresowany :slight_smile: raczej taką ceną nikogo na DP nie skusisz bo tu ludzie raczej wiedzą po ile stoją jakie zasilacze :slight_smile: