Sprzedam zestaw gier

Mam na sprzedaż stare gry. Ostatnio znalazłem u siebie całkiem sporą kolekcję płyt. Dodam, że nie wiem, czy wszystkie działają. Większości z nich nigdy nie użyłem i leżały tylko na półce od nabycia. Może komuś się przydadzą, a z tego co się orientuję jest tu kilka fajnych tytułów.

 

Chcę się tego jak najszybciej pozbyć, więc sprzedaję całość.

 

Oto tytuły gier:

Gothic, Gothic II, Divine Divinity,Prince of Persia - Warrior Within, Dungeon Siege II - Czarna Edycja, SpellForce - Złota Edycja (x2), Thief Antologia, Morrowind - Złota Edycja, Legacy of Kain - Defiance, Black Mirror, Dwa Trony - Wojna Róż, Alon in the Dark, II wojna światowa, Sacrifice, Korona Północy, FlatOut 2, Lionheart, Victoria, Saga FallOut, Mroczne WIeki, Painkiller - Czarna Edycja, Alien Nations II, Menedżer piłkarski 2003-2004,Beyond Divinity, Project I.G.I., Crashday, Project - Snowblind, Skoki narciarskie 2005 i 2006, Resident Evil 3, Port Royale 2, Tomb Raider, SpellForce 2, Mortyr II, Joanna d’Arc - wymieniłem tylko te bardziej znane i ciekawsze tytuły.

 

Poza grami są też 3 filmy i 3 lub 4 płyty z gazet typu Komputer Świat.

 

Darmowy odbiór w Gdańsku.

 

http://allegro.pl/morrowind-thief-dungeon-siege-ii-gothic-i-inne-i4016158634.html