[Sprzedam] Zestaw komputerowy + Monitor

Witam,

mam do sprzedania swój obecny zestaw komputerowy, który spełni oczekiwania każdego, dla kogo ważna jest stabilność i bezproblemowe działanie. Wydajność również nie zostawia wiele do życzenia, choć nie jest to na pewno maszyna do grania w najnowsze tytuły w jakości Full HD i maksymalnych ustawieniach. Zestaw składany jest przezemnie, jest bardzo zadbany i w pełni sprawny. Poniżej szczegółowa specyfikacja techniczna:

Płyta Główna: Gigabyte GA-M56S-S3 ( Recenzja: http://www.techworks.pl/artykul,258,26, … a_AM2.html )

Procesor: AMD Athlon 64 X2 4800+ 2500mhz Brisbane @ OC 3033mhz BEZ ZMIANY NAPIĘCIA

Pamięć: 2GB DDR2 800mhz GoodRam

Dysk: WD Caviar 250GB

Napęd: Samsung SH-182 ( Nagrywarka DVD )

Grafika: Gigabyte GeForce 9800GT OC 512mb DDR3 - Jedna z najlepszych i najwydajniejszych wersji karty 9800GT, którą w tej chwili ciężko gdziekolwiek spotkać. Posiada ciche i wydajne chłodzenie.

Zasilacz: Pentagram Silent Force 430W

Obudowa: Cooler Master Elite 331 + wentylator na tył obudowy 120mm w zestawie.

Monitor: Samsung SyncMaster 2243NW 22’

-Chłodzenie procesora: Auras Wave z wymienionym wentylatorem, na wentylator AAB 90mm, który przy maksymalnych obrotach osiąga tylko 13dB ! Średnio podczas włączonej mozilli, winampie, AQQ rozkręca się do 900obr/min. Chłodzenie jest ciche. Wymieniona jest również pasta na ARCTIC SILVER 5.

-Wentylator z przodu obudowy Silentium PC Zephyr 120mm niebieski

-Kamerka internetowa Logitech

-Mysz A4Tech X-750 Snake Fire

Na życzenie prześlę na e-mail zdjęcia komputera + wyniki testów z wybranych przez klienta programów. Na chwilę obecną posiadam test z programu HD Tune, oraz 12 godzinny test w programie Orthos.

Zestaw sprzedaję, ponieważ przesiadłem się na laptopa i nie jest mi w tech chwili potrzebny. Po co ma leżeć, jak może komuś sprawić sporo radości.

Cena: 1100zł - Wysłucham jednak wszystkich propozycji.

Kontakt: ppitek@tlen.pl

GG: 7194799

EDIT: W odpowiedzi na pytania, posiadam pudełka do wszystkich części, faktury oraz płyty instalacyjne, sterowniki itd. Jeśli ktoś ma taką chęć, zestaw przed wysyłką mogę rozłożyć na części i spakować do odpowiednich pudełek.

Komputer sprzedany, można zamknąć temat.