[SPRZEDANY] Sprzedam LG K8 LTE "Szary", Stan idealny

Witam serdecznie,

Sprzedam smartfon LG K8 LTE, http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/k84g/
Telefon w stanie idealnym, nie był nawet jednego dnia poza etui. Od nowości folia na ekranie, obecnie z 3 rysami. Telefon kupiłem kilka dni przed wigilią, za 495 PLN, obecnie interesuje mnie cena 400 PLN z możliwością negocjacji, ewentualnie zamiana na Microsoft Lumię 650. Dorzucam etui, o chińskim rodowodzie (trochę sfatygowane).

Na życzenie mogę przesłać zdjęcia.

Cóż, telefon kupiony w celu przekonania się do systemu z zielonym robocikiem, niestety bez rezultatu. Mimo że telefon działał bardzo sprawnie. Nie spotkałem się z zawieszeniami w pracy oraz możliwości konfiguracyjne na najwyższym poziomie to po prostu nie poczułem do niego tego “czegoś”.

Wysyłka po wcześniejszej wpłacie na konto, ewentualnie odbiór osobisty na terenie Szczecina (kontakt na PW, lub portalowy Jabber). Mogę wystawić na allegro (chociaż nigdy wcześniej tego nie robiłem).

Pozdrawiam, i zapraszam do kupna!

400 zł z trzema rysami jak na Ceneo nówka 469 zl najtaniej?? Chyba nie poważny jestes kolego, albo idioty szukasz. 300 zl to maks za telefon używany taki bo skoro ma 3 rysy to uzywany.

Witam,

Nie szukam idioty, być może nie wyraziłem się dość jasno, polecam raz jeszcze przeczytać zdanie: [quote=“Ciero, post:1, topic:522943”]
Od nowości folia na ekranie, obecnie z 3 rysami.
[/quote]

To folia na ekran posiada rysy, nie telefon.

Jak zapewne zauważyłeś, jestem otwarty na propozycje. Kwota jest jak najbardziej do negocjacji.

Pozdrawiam!

Zapodaj może zdjęcia podglądowe - z wlączonym / wyłączonym ekranem, pod światło, wersja softu, na gwarancji >

1 polubienie

Witam,

Telefon oczywiście na gwarancji, 24 miesiące od daty zakupu na paragonie. Na pokładzie Android 6.0. Zdjęcia dołączę, jak tylko wrócę z uczelni.

Pozdrawiam!

Ok, czekam :slight_smile:

1 polubienie

Witam. OK, załączam zdjęcia. Starałem się jak najlepiej oddać, te ryski na folii o których wspominałem.

Poza tymi ryskami na foli, cóż - stan idealny. Mam go ledwo od grudnia. Mogę dołączyć jeszcze zdjęcie paragonu, ewentualnie pudełka.

@Ciero wysłałem PW.