Sprzedawca nie chce sprzedac przedmiotu - Allegro

Witam, zakupiłem tą o to kierownice na tej aukcji

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=195209505

Pieniądze wpłaciłem na konto tej pani. Ona mi odpisuje, że aukcja jest anulowana i nie sprzeda tego przedmiotu.

Co mam zrobic? Przysługują mi jakieś prawa? Przecież jak kupiłem przedmiot to muszę go otrzymac.

Nie rozumiem dlaczego szukasz pomocy tutaj.

Takimi sprawami zajmuje sie administracja allegro i to do nich powinieneś zgłaszać takie rzeczy :!:

Popraw tytuł, bo temat wyleci.

Dzisiaj wylicytowałeś i dzisiaj wpłaciłeś (chyba przy zamknietym okienku bankowym) (niedziela).

Jak zleciłeś przelw przez internet to go wycofaj

Nie da się. 14 zł poszło. Jak były przypadki, że koleś kupił motorówkę za 1zł i poszedł z tym do sądu i otrzymał tą motorówkę to o co chodzi?

Kierownica jest Twoja… już były takie precedensy na allegro i skończył się w sądzie… sąd oświadczył że aukcja na allegro jest pełnoprawną umową więc albo ugoda albo ta pani ma przechlapane. Tylko nie wiem czy ta kierownica jest warta sprawy w sądzie… bo jak się oan uprze to inaczej tego nie wyegzekwujesz

Daj tej Pani 14 dni ;] jak nie dostaniesz kierownicy to napisz do allegro ,a pozniej sad.

Wojtano

hehe to ci się fuksło :stuck_out_tongue:

zgłoś sprawe allegro !

skataktuj sięz pozostałymi kupujacymi w tej aukcji ! niech wszyscy do allegro to zgłoszą !

ma kobita obowiązek sprzedać to po takiej cenie po jakiej to wystawiła na allegro !

Złączono Posta : 13.05.2007 (Nie) 16:16

Guzik prawda !

aukcja gdyby była anulowana to by musiała jeszcze wycofać oferty :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 13.05.2007 (Nie) 16:18

po części masz racje ale jeśli kupujący wygra spór a w tym przypadku bez problemu powinien wygrać to koszta sądowe pokryje ta pani co sprzedawała na allegro te kierownice więc to się jej nieopłaci :stuck_out_tongue:

koszty pokrywanie powód tylko soba któa sprawe przegra

Jak widać sprzedający chciał troche wiecej niż 3zł:

http://www.allegro.pl/item195261879_tra … iver_.html

:slight_smile:

heh kierownica za 3zł to pudełko od niej jest więcej warte

trochę nie fair żerować na cudzej pomyłce, ale skoro ta pani ponownie wystawiła te kierownice na sprzedaż to jest bezczelna, więc życzę Ci abyś tę kierownicę dostał. Przede wszystkim powinna najpierw z wami się skontaktować i przeprosić za pomyłkę, a skoro ona teraz was w błąd wprowadza to mówi się trudno. Jeśli wszyscy złożycie pozew to wtedy zawsze będzie lepiej bo tak to chyba podchodzi pod niską szkodliwość społeczną. A właśnie macie może jakieś linki czy informacje jak skończyła się sprawa z motorówką, bo w tej akurat sprawie (innego zdania byłem z samochodem :slight_smile: ) byłem za sprzedającym, ale jakoś to ucichło i nie słyszałem, jaki był wyrok.

no ale aukcje musiał by anulować a tu widze że się zakończyła i co najlepsze jest że nie ustawiła ceny minimalne więc jest preceden kolejny ze sprawa wygrana nawet w sądzie :stuck_out_tongue:

wiesz co …

zgodził bym się z toba gdyby chodziło o prywatną osobę a tym bardziej nowicjusza na allegro …

ale ta kobieta ma doświadczenie na allegro i sprzedaje zarobkowo tam więc jej pomyłka zysk klijenta :stuck_out_tongue:

pozatym zanim wystawisz przedmiot to masz jeszcze strone z potwierdzeniem czy aby napewno wszystko jest ok …

więc niema tutaj żadnego żerowania tylko korzystanie z okazji …

Próbowaliśmy wyegzekwować od niej, że nie będziemy na niej tak żerować i zaproponowaliśmy cenę, która by nas satysfakcjonowała (coś około 20zł). Ona odpisała, że zgodzi się na 35zł (za tyle ile normalnie sprzedaje).

Nie pozostaje nic innego jak zwrócić się do zespołu Allegro :confused:

Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo…

no niestety świadoma była jaka cena idzie i w pore mogła odwołać i nie czekać do końca .

Wojtano

kontaktowałeś się z innym uczestnikami tej aukcji ?

a w ogóle skoro kobita tak postępuje to bez skrupułów zgłaszać sprawe do odpowiednich oraganów .

informuj na bierzaco jak sprawa wygląda jeśli możesz :wink:

ps. często pisze w postach że niepolecam allegro jako miejsce do zakupów droższych żeczy a inni mnie krytykuja za to ale prawda jest taka że na allegro ludzie olewają sprawe i nietraktuja tego poważnie :?

nie rozumie po co tu piszesz :confused: od tego jest choćby administracje Allegro lub opsiz swój problem na coffe all.

hehe, przeczytajcie sobie opis ze strony na allegro tej pani

https://ssl.allegro.pl/my_page.php?uid=5554391

sama aż krzyczy, żebyś się zastanowił zanim zalicytujesz i mówi, że nie odwołuje ofert, tymczasem sama się nie zastanowiła jak sprzedawała a jeszcze chce odwołać ofertę :slight_smile: .

Danielson on pisze tu ponieważ tu najszybciej dostanie odpowiedź, a przy okazji inni będą wiedzieć na kogo uważać przy kupowaniu rzeczy na allegro . :wink:

Witam, chciałem poinformować, że towar otrzymałem. Wszystko jest sprawne w oryginalnym pudełku. :stuck_out_tongue:

No to długo czekałeś, strasznie, ja bym negatywa wystawił.