Sprzedaż gry poprzez allegro

tak, wystarczy.

tylko czy to będzie bezpieczne?

pamiętaj, że połamane pudełko może się nie spodobać kupującemu :slight_smile:

najlepiej zapakuj paczkę tak, jak Ty byś chciał ją dostać - czyli bezpiecznie, a nie “na odwal”.

Wydaje mi się, że samo pudełko na wierzchu tekturowe(od gry), a w środku plastikowe(od gry) oprócz wartsw papieru dobrze zabezpiecza zawartość?

prawda :slight_smile: proponuje jednak włóżyć do tego pudełka kawałek tektury, by płyta nie latała w środku pudełka.

ale masz problemy… masz karton, wkaldasz do srodka gazety, badz czegos co by amortyzowalo poruszanie sie płytek, zamykasz tasma klejaca… owijasz to papierem [takim brazowym, nie wiem jak u Ciebie ale u mnie na poczcie nie przyjma tego jak nie bedzie “wieksza” paczka oblozona wlasnie takim papierem… chore ale prawdziwe] piszesz adres i wysylasz…

Owinąłem papierem brązowym dwukrotnie, zakleiłem taśmą i wygląda imponująco. Adres mam w kieszenie i po więcej informacji idę już na oddział Poczty Polskiej. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. :smiley:

adresu nie masz mniec w keiszeni tylko walnij to na paczke, najlepiej markerm :slight_smile: na poczcie wypelnisz tylkp druczek i zaplacisz 4-6zł :slight_smile:

zależnie od wagi cena może iść dużo w górę.

Zależy również czy ma to być przesyłka polecona, priorytet

Dziękuję wszystkim za pomoc. Na poczcie spędziłem 30 minut męcząc się z tymi wszystkimi drukami, ale dzięki drobnej pomocy pani “z okienka” udało się wszystko zrobić. 8)