Sprzedaz płyty z przypisanym Widnows Xp - za ile?

Chce sprzedac moja starą płytę MSI KT3V w 100% sprawną z oryginalnym systemem przypisanym do tej płyty Widnows XP Home OEM.

  1. Ile mogę wziąśc za tę płytę?

  2. Czy moge sprzedać płytę razem z aktywowanym na niej systemem Windows? A jezeli tak to ile moge wziac razem za pkyte z tym systemem?

Sama płyta chodzi na allegro za ok. 70-90zł.

Nie wiem jak się będzie miała sprawa z systemem OEM (jaką wartość za płytkę windowsa do tego doliczyć bo nigdzie nie znalazłem takiego zestawu)

A gdybys Ty mial kupowac tak aplytke z systemem to ile za to bys dal?

Jako że na licensjach się nie znam i nie wiem ile wziąźć za licensję OEM (podejrzewam jednak że płaci się podobnie jakby kupować normalny system) to nie dałbym Ci więcej niż 150-200zł.

coś około ~200zł możesz dostać :slight_smile:

System około 300 zł.

Razem 390zł żeby nie kłuło w oczy od 300 d0 350 zł.

fiesta tylko iż z oprogramowaniem jest jak z samochodami.

Samochód wyjedzie z salonu i od razu traci na wartości kilka tysięcy.

A mi się ydawało że oprogramowanie jest na innej zasadzie. Przecież licencji nie niszczysz…:roll:

System nie traci na wartości jak samochód, jedyne na czym stracił to to że jest przypisany do nierozwojowej płyty głównej i tu jest pies pogrzebany.

300-350zeta? :roll: zobacz na allegro 299zeta(“kup teraz” więc jeżeli używany to za 150zeta kupisz :roll: ) system operacyjny Windows Xp Prof.

ja bym powiedział że dostaniesz 200 max. 250zeta za to :slight_smile:

Ok dziekuje Panowie… O to mi chodziło. 250 zł całkowice mnie satysfakcjonuje. Pozdrawiam. :slight_smile: