Sprzedaż ratalna tylko na dowód osobisty

Cześć.

 

Planuję kupno telewizorka do pokoju, upatrzyłem sobie model za około 1600 zł. Sęk w tym, że aktualnie jestem na 6- miesięcznym stażu i nie mam stałych dochodów, a z tego co się orientuje do sprzedaży ratalnej jest wymagane zaświadczenie o zarobkach.

 

Czy istnieje jakiś sklep czy to na allegro czy gdzieś poza, który oferuje sprzedaż ratalną tylko na dowód?

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam chłodno, za oknem jest już chyba wystarczająco gorąco :slight_smile:

 

Łukasz

Nie lepiej odłożyć i kupić za gotówkę?

Pożyczkę na dowód w tv reklamuje conajmniej kilka podmiotów gospodarczych - ale te zdecydowanie odradzam, lichwa jak się patrzy - kiedyś policzyliśmy że realne oprocentowanie to jakieś 900% w skali roku, a podobno od tamtej pory urosło kilkukrotnie.

Jeżeli chodzi o allegro, to pytasz a nawet nie sprawdziłeś… poczytaj tu: http://poznaj.allegro.pl/raty/

Na dowód dostaniesz raty pod warunkiem, że masz historię kredytową(np. brałeś kiedyś coś na raty lub kredyt i go sumiennie spłaciłeś) bez tego możesz zapomnieć, nikt ci nie da kasy na piękne oczy w dowodzie :wink:

Rozumiem, dzięki za wszystkie porady. Zacznę po prostu odkładać:)

Sprawdź sobie satysfakcja.pl mają teraz raty 0% i wniosek w eRaty (Santander) przeszedł u mnie w 10 minut. Czekam teraz tylko na przesyłkę.