Sprzęt dla visty czy będzie działać?

Witam jak będzie vista chodzić na takim sprzęcie: wersja home premium/business

Procesor:Intel Celeron 2.0 Ghz

Ram:1,25gb

Dysk:40gb

Karta graficzna:FX5200 128 mb

Monitor:17 cali

Będzie aero czy nie

karta nie jest zintegrowana

ma własną pamięć

na wiele nie oczekuję ale interesuje mnie czy będzie dobrze chodzic

i będzie można jakoś pograć tak jak w xp w jakies starsze gry np. tony hawk 4

System bym zainstalował jak by się pojawił sp2

:slight_smile:

A jeszcze jedne pytanko jak oceniacie ten sprzęt co ja mam w podpisie to mój 2 komp :smiley: dobry jest pod vistę :slight_smile:

Czy opłaca się na tym starym kompie co konfig podałem może zainstalować windows 7 beta

jak będzie chodził lepiej od visty:)

tamten komp w wiekszości służy do netu/muza

gry to jakieś dawne tylko

Ja raczej bym został przy windows xp bo dla visty troszkę za słaby sprzęt. No chyba jak byś go używał tylko do neta lub muzyki ale i tak praca była by mało komfortowa

ja bym na tym pc nie instalował visty gdyż ten procesor jest za mało wydajny (przedewzystkim tylko 1rdzeniowy…), na tej karcie o AERO możesz zapomnieć.

Na viscie przy tym pc gry będą napewno wolniej chodziły niż na xp…

Jeśli chcesz to zainstaluj 7 gdyż napewno będzie wydajniejszy niż visdta ale i tak códów bym nie oczekiwał…

Dokładnie - zapomnij o Viście. To kobyła mająca kosmiczne wymagania. Musiałbyś mieć 4 takie komputery i połączyć je w jeden żeby jako tako funkcjonować :stuck_out_tongue:

XP nie boli :wink:

a jak windows 7

Generalnie słyszy się, że 7 działa lepiej. Kilka dni temu testowałem bulid 7077 x64 i szczerze mówiąc niestety nie widzę żadnej różnicy w wydajności w porównaniu do Visty x64 (zaznaczam, że nie używałem benchmarków). Komputer testowy to Phenom X4 9950, 4GB RAM.

Nikt widzę się nie zainteresował kompem z podpisu xdd a tamten spokojnie z Vistą sobie poradzi :stuck_out_tongue:

A co to tego pierwszego to Vista i owszem, uruchomi się, ale nie zdziw się jak zobaczysz zamiast pracy normalnej pokaz slajdów na komputerze :smiley: Poczekaj lepiej na tą 7, gdzieś wyczytałem, że poszedł bardzo dobrze na 1GHz, 1GB (!) RAM i karcie 128 MB (niezintegrowanej ofkoz)