Sprzet do 1500 zl czy coś byście zmienili www.gral.pl koniec

ja ewentualnie myślę żeby zostawic tą kartę graficzną zintegrowaną a dać zamiast tej wybranej 429 pln kingstony cl2 2*512

aha bez nagrywarki bo dostanie ode mnie w prezencie i bez większego dysku bo dostanie ode mnie nowy 80gb sata

komp ma służyc do oglądania filmów i pisania pracy dyplomowej

Ja bym zmienil tutaj prawie wszystko. Procek na athlona 3000+, plyte glowna na asrocka dual-vsta. Zaoszczedzona kase zainwestowalbym w 512 mb ram. I do tego jakas tania karte na pci-e i troszke wiekszy dysk.

Tu wszystko do zmaiany zasilacz na Fortona 350w tha-p lub mdn® lub nawet mdn Asrock Dual Sata2 lub Vsta2 Proc Athlon lub Sempron Grafike GF Ti3, lub 4 i 256mb niewarto karta nie wykożysta tej pamięci lub inną na agp8x, pamięci Kingmax, lub Twinmos i dobre płyty np verbatrim do kopi pracy dyplomowej

myslę ze 160 gb w zupełności wystarczy a co do jakis smpronow czy athlonow nie jestem przekonany bo pentium to pentium ale karte zmienię

taaa… :] Widziałeś jakieś testy wydajności? Athlony są lepsze w tym segmencie cenowy. Zresztą Pentiumy to kiepskie procki (cała architektura NtBurst jest kiepska).

Zrobisz jak chcesz, ale jak kupisz Athlona to nie bedziesz zalowac :). Ja tez nie bylem do konca przekonany do Athlona, ale jestem bardzo zadowolony, ze jednak sie skusilem :stuck_out_tongue:

Lub ma am2

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=MSI+K9NU+NEO-V

Do tego Goodramy/Geil 533Mhz i Radeon x550 lub GF 6200, proc Athlon 3000+ ok. 300 zł lub Sempron 2800+ 160 zł