Sprzęt do 8.5 tys. chłodzenie wodne

Cześć chcem kupic komputer z chlodzeniem wodnym do gier przede wszystkim. Do przeglądania neta, i oglądania filmów, najlepiej wszystko na morele. Potrzebuje sam komputer będę podkręcał jeśli mogę

Wolisz Intela czy Amd ? NVidia czy Radeon ? Jakieś uprzedzenia ?

1 polubienie

Do oglądanie filmów na morele, nie trzeba kompa z chłodzeniem wodnym za 8,5 kzł …

1 polubienie

Raczej będzie Intel i nvidia, jeśli by się znalazła w miarę ładna obudowa pod chłodzenie wodne było by super i raczej z szyba, napędu nie potrzebuje, jeszcze cos potrzeba ?

Nie określiłeś czy z systemem dlatego będą bez.
Na Intelu wg mnie coś takiego:

1 polubienie

Wersja AMD:

Ten mi przypasowal, ale popatrzyłem troszkę i chciałbym podzespoły z Asusa A ramy g skill z led 16 gb ale niewiem czy wystarczy do gier i w tej Obudowie Thermaltake View 27 (CA-1G7-00M1WN-00) i czy jest może chłodzenie wodne na procka z led dałbyś radę taki złożyć bez systemu było by super😊

Więcej leduff.

1 polubienie

Temat do zamknięcia komputer kupiony :blush:

I jaki set kupiłeś?

Corsair - Crystal Series 570X RGB
Intel Core i7-8700K |
MSI Z370 Gaming Pro Carbon | Intel Z370
NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti 11GB | ASUS Dual
16GB Corsair Vengeance RGB Pro DDR4-3200 | 2x 8GB
SSD (M.2 / PCIe) 250GB Samsung 970 EVO
1TB Seagate BarraCuda Compute
700W - Thermaltake Smart RGB
Corsair H150i Pro RGB | 360mm

Czyli budżet był znacząco większy :grin:
Przy okazji pochwal się FPSami w jakimś mocnym tytule :sunglasses:

Przemyslalem sobie wszystko i wolałem dołożyć na coś mocniejszego :joy: jak przyjdzie to wrzucę napewno :grin:

Na kartę graficzną sobie poczekasz do października.

Skąd ta pewność?

Z faktu, że sprzedaż nowych RTX rusza 20 września. Dostępność w polskich sklepach ok. 2 tygodnie później. Sklep na pewno podał termin wysyłki.

Teraz całe zamówienie będzie wstrzymane z powodu braku dostępności jednego przedmiotu.

Na twoim miejscu anulowałbym zamówienie.

Tylko że ja mieszkam w Niemczech i tu jest 20 września wysyłka już zaplanowana 22.09

A nie ma drobnym druczkiem dopisanego “termin wysyłki może ulec zmianie”? Na start RTX’ów będzie diabelnie mało więc karty dostaną Ci, którzy zamówili w pierwszych dniach wrzucenia oferty do sklepu. A tacy ludzie często zamawiają więcej niż jedną kartę. Czy to Niemcy, czy Polska, sklepy często wysyłają maile, ze towar nie przyjedzie na czas i proszą o cierpliwość. Choć często nie piszą nic, jak wtedy gdy w X-KOM zamawiałem kartę i nikt nie raczył mnie poinformować, że nie mają na stanie. Dopiero jak po dwóch dniach zapytałem o brak potwierdzenia zamówienia dostałem info, że czekają na karty - a na stronie wisiało jak byk, że karty są.

Jestem spokojny bo pisalem z nimi i jesli mialoby jej nie starczyc to daja alternatywe czyli w moim przypadku 1080 ti

Jak rozumiem ze zwrotem różnicy w cenie?