Sprzęt do gier. Jaki?

Witam.

Chce zakupic nowy komputer i cvhcialbym sie dowiedziec (bo sam jestem w tym zielony) jaki bylby najlepszy dla mnie (chodzi o to aby byl jak najlepszy do gier nawet najnowszych i do programow typu photoshop czy inne) czyli aby ladnie wszystko na nim chodzilo i zeby byl jak najtanszy.

Dodatkowo zeby mial karte graficzna na poziomie Radeona 9600XT czy 6600GT (bo one sa niezle) no i procek ladny a reszta to juz te tansze moga byc ale nie za slabe i pamieci 512.

Czy moglby mi ktos pomoc wybrac odpowiedni sprzet (chodzi o gry glownie) Ile kosztuje to wszystko itp

Z gory dziekuje.

Przenosze>>Hardware

Ile kasy masz na to??..jesli masz cos okolo 2,8k i chcesz kupic samego kompa bez konitora glosnikow i tych ■■■■■ól to daj znac na gg przesle ci niezly zestawi jaki zlozylem dla mojego wujka niedawno

jeśli o gry Ci chodzi to poczekaj do premiery PlayStation3 lub XBOX 360 - nie będzie nic lepszego do gier …

Za kilkanascie lat bedzie…marus, daj znak zycia, musimy wiedziec ile masz pieniedzy wtedy ewentualnei cos ci poradzimy…bez takich ■■■■■ól jak nagrywarka dvd i innych dopieszczaczy moge ci niezly sprzet za 2,6-2,8k zaproponowac…no ale to juz ty musisz powiedziec czy nie bedzie on wymagal przerobek :slight_smile:

Sory za krotka nieobecnosc.

Wiec no na pewno nie chce zadnego monitora ani myszki, czy klawiatury i glosnikow bo mam

chce tylko kompa ale nei wiem do ilu jak najtanszy podaj swoaja PINIO propozycje moze bedzie lepiej a i napisalem na gg pogadamy :slight_smile:

dzieki

Na wszelki wypadek moje gg 5492007

UUUUUU CZY KTOS TU JESZCZE JEST?

Jeżeli chcesz grać na PC to przygotuj sie na nowe wydatki co pół roku. Proponuje dobrą konsole, a jak już tak bardzo chcesz to prosze:

Athlon 3000 (64bit)

1024 mb ram kingstona

6600GT ( na pamieciach 2.0 lub mniejszych ) chyba że masz dużo kasy to wtedy x800pro i przerobisz sobie na x800xt PE

zasilacz 420 W Neo tec albo tagan

twardziel samsungna (sata)

monitor CRT philips brilliance 17 albo 19 cali

Nie powiem Ci ile to kosztuje bo to zależy od sklepu a tu pewnie nie można podawać adresów sklepów.

Radeon w porownaniu z GeForce 6600GT Gigabye SLI wypada bardzoooo slabo, wresz odpada :slight_smile:

Dlatego obecnie najlepiej inwestowac w GeForce na SLI, jesli nie szkoda Ci kasy rzecz jasna. Bo wydatek na taka karte jak 6600GT SLI lub dwie GeForce 6800 na SLI, nie jest wcale maly.

Patricko czy napewno gf6600gt w sli jest dużo szybszy niż x800 xt pe ? hm nie sądze. Sli nie działa we wszystkich grach i należy też pamiętać o tym ,że kupująć 2 karty trzeba kupić bardzo drogi zasilacz i rozwiązać problem chłodzenia. W sumie będzie duuużo drożej. Nie ma gry dla której x800xt pe to za mało.

Piotrek_Pinio123 sugeruję, żebyś pisał po polsku - za

przez samo “o” możesz dostać nagrodę :smiley:

Zobacz ten temat:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=#347296

Proponuję: Karta graficzna:

http://allegro.pl/show_item.php?item=67767324

SLI to kicha szczególnie jak kupuje sie low end typu 6600GT. Za tą kase lepiej 6800GT… albo 7800GT kupić…