Sprzęt do grania (stream) 4-4,5k

Witam, zwracam się z prośba do kogoś kto potrafi złożyć sprzęt. Chodzi dokładnie mi o sprzęcik do grania jak i stream.
Nie chodzi mi tutaj o jakiegoś mega potwora dlatego, ze budżet mnie nie puszcza (4-4,5k)
Prosiłbym kogoś o złożenie całej skrzynki na
morele.

Z góry wielkie dzięki pozdrawiam :wink:

Kiedy będziesz kupował?
Jaki masz monitor?
System w cenie potrzebny?
Chciałbyś podkręcać procesor?
Coś innego typu myszka, klawiatura, głośniki itp ma być w budżecie?

Kupić chciałbym do końca miesiąca.
Monitor już mam http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7015201705

System tez będę miał.

Jeśli chodzi o procesor myśle, ze tak chyba ze będzie sobie dawał rady bez podkręcania.

Sama skrzynka, resztę posiadam.

Możesz dorzucić HDD jakiś jak potrzebujesz i nie masz/

Jeszcze miesiąc temu w tej cenie byłby GTX 1070. Niestety ceny GPU poszły mocno do góry. :frowning:

EDIT:
Tutaj udało mi się wcisnąć GTX 1070 ale tylko z jedną kostką 8GB RAM:

Ja bym jednak został przy GTX 1060, za drogie są te GTX 1070, a płacić takie pieniądze za ledwo malucha to też nie bardzo. Zestaw w gruncie rzeczy jest ok, jedynie RAM bym dał szybszy za mniejsze pieniądze

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.
Obecnie sklep oferuje dwie różne usługi montażu.
Pierwsza przeznaczona jest dla osób, które w swoim zestawie nie dokupują dodatkowego
chłodzenia na procesor, lecz zamierzają korzystać z dodawanego przez producenta procesora


to ta usługa.
Druga natomiast została przeznaczona dla osób, które dokupują do zestawu oddzielne
chłodzenie na procesor

W przypadku obu powyższych usług przy zamawianiu zestawu w polu “kod promocyjny” należy wpisać
O44Y129AC8
i naciśnąć obok wyślij. Wtedy koszt montażu zmieni się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.
Alternatywnie zamiast montażu możesz dodać do koszyka pendrive SanDisk Cruzer Blade 16GB

Wtedy przy zamawianiu skorzystaj z kodu
WP35ZXZG5A
i postępuj analogicznie jak w przypadku promocji na montaż.

Ten maluch to jednak dalej pełnoprawny GTX 1070 z 8GB VRAM. :wink: A różnica między oboma kartami jest bardzo wyraźna. Skoro w między czasie będzie chciał streamować, to na pewno przyda się nieco więcej mocy GPU (i tak samo więcej wątków Ryzena, stąd bezdyskusyjnie AMD a nie Intel).

RAM HyperX daję z doświadczenia, i tak samo z niego - odradzam te Corsairy. Ten sam model, seria i prędkość, tyle że 2x4GB, na płycie PC MATE z także Ryzenem 6 1600 powodowały, że komputer był niestabilny. Zamienione na HyperX 2333 Mhz - wszystko w porządku. :slight_smile:

Zgadza się. Jeśli chodzi o procesor, to tylko Ryzen , najlepiej R5 1600X.