Sprzęt do grania w csgo

Mam pytanko, posiadam procesor AMD Athlon II X4 635 Processor 2.9 Gz i karte nVIDIA GeForce 210  co do karty wiem że się nie nadaje, nie wiem jak z procesorem i tu moje pytanie co jak bym dokupił lepsza karte ile mniej/wiecej wyciągał bym fps na jakims minimalu i czy wgl ten procek się nadaje? Czy jest sens dokupować samej karty? Jak tak to jaka karte dokupic zeby maxymalnie wyciagnac stała liczbe fps na tym procku.

Tutaj znajdziesz konfigurację z procesorem podobnym do twojego http://forum.gocs.pl/topic/1974-ile-wyciagniesz-fps/

Podaj jaki masz zasilacz i budżet na kartę. Procesor dość kiepski, sporo gorszy od współczesnych 2 rdzeniowek Intela.

Zasilacz Logic 500 ATX, co do budżetu to myślę że kupowanie najnowszej karty i tak nic nie da przy obecnym procesorze i chciałbym tak żeby po prostu jak najwiecej z procka wyciągnac. A wiesz moze ile na moim procesorze i jakiejś odpowiedniej karcie dal bym rade wyciągnąć fpsow na minimalu? PS: Tamte zestawy to nic mi nie mówia troche :smiley:

Zasilacz do wyrzucenia, żeby założyć jakąś sensowną kartę od niego trzeba zacząć, ja do tego procesora proponowałbym np. GeForce GTX 660 jeżeli karta może być używana.

Dzięki z odp :wink: A wiesz może ile bym wyciągnał na takim zastawie fpsow?