Sprzet lezakowy

Witam.

Moze i zly dzial, ale nie potrawie ustalic odpowiedniego dzialu dla takiego zapytanie wiec dam “na luzie” :).

Ostatnio zepsul mi sie komputer(biedaczek dzialal 9 lat ;_:wink: swoje przeszedl. Zostalem postawiony przed wyborem kupienia ''nowego" komputera, a nie chce wydac zbyt duzo pieniedzy na cos “ultra mega wywalone w kosmos” wystarczy mi zwyczajna specyfikacja. Wiec zastanawialem sie nad sprzetem i ktos mi mowil o sprzecie “lezakowym”, i tu mam pytanie jak uzyskac dostep do takiego sprzetu? Wiem, ze jest to sprzet juz nie produkowany i lezy sobie gdzies na magazynie. Wiec jakies pomysly?

Na forum piszemy w języku polskim czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

Zapomnialem dodoac ;/ Pisze teamt z tableta ktory nie posiada Polskich znakow

poszukaj na aukcjach (allegro itp)

Dobrze szukanie, szukaniem, ale jezeli ktos tak sie dobrze nie zna. Np wezme jakis procesor AMD do plyty glownej obslugujacej typ procesorow intel… Ja tu Panie to bym jakos dobrej pomocy chcial :slight_smile:

Pokaż to co znalazłeś, my powiemy czy to dobry wybór.

tablica.pl/i/oferta/intel-core-2-quad-q6600-4x2-4ghz-geforce-9500-1gb-ddr-dvd-rw-320gb-sat-ID3kKXb.html

Nie pisze nic jaki jest zasilacz,przestarzała podstawka procesora i karta graficzna starawa moim zdaniem nie warto.

Procesor Intel Core2 Duo E6750 2,66GHz 4MB cache /1333 MHz LGA-775/ 64 bity + Płyta główna ASROCK G41M-VS3 Intel s.775 (PCX/VGA/DZW/LAN/SATA/DDR3)

• Pamięć RAM DDR3 2GB 1333MHz

Znalazem taka oferte za 359zl oplaca sie?

Athlon X2 gdy szukasz coś za 200-400zł, Athlon II X2 gdy szukasz coś w cenie 400-800 zł

http://allegro.pl/komputery-stacjonarne-klasy-amd-athlon-64-x2-52165?order=p&string=athlon+x2

Phenom X4 gdy szukasz coś za 500-700zł

http://allegro.pl/komputery-stacjonarne-486?order=p&string=phenom+x4

Polecam szukać sprzęt z 2 rdzeniowym procesorem i 1.5 GB RAM. Do tego uważać na dyski Segate 7200.10 i .11. Jeśli chcesz mieć do gier, to popatrz za czymś z nie zintegrowaną kartą i lepiej zasilaczem lepszym niż chiński (choć do dziś chodzi masa megabajtów i czasem trzymają dłużej niż markowe).