Sprzężenie głośników i skypa

Witam,

niestety i mnie dopadło.

Nie umiem poradzić sobie z problemem sprzężenia głośników i słuchawek od skypa.

Mam głośniki 2 +1 Logitecha i skypa podłączone do karty dźwiękowej( chyba normalne) ale kiedy gra muzyka np. poprzez Vinampa jeżeli chcę dać głośniej następuje sprzężenie i burczenie nawet jak ściszę słuchawki.

Wszystkie filmy oglądane w necie to głos szłyszalny jest tylko przez słuchawki.Po odłączeniu skypa wszystko jest jak należy.

W ustawieniach w Panelu>dzwięki i …>Właściwości głos jest na maxa i ustawienia zaawansowane głosników>wolno stojące głośniki stereo.

Realtek AC97Audio.

Szukałem w opcji"szukaj" ale nic szczególnego nie znalazłem.

Pozdrawiam i Dziękuję za ewentualną pomoc.

MM

w ustawieniach zaawansowanych daj mikrofon na max i zaznacz mute :slight_smile:

wiem, maslo maslane, ale dziala w moim przypadku - mic. umieszczony jest na monitorze, centralnie miedzy dwoma glosnikami, przez ktore gadam… w ustawieniach audio skype tez daj na max wszystko

to znaczy ze co bo namieszałeś, problem jest gdy rozmawiasz przez skypa®

i coś słuchasz czy gdy skyp® jest tylko w tle włączony

pisz jaśniej bo nikt Ci nie pomoże wróżki to w bajkach nie na forum :mrgreen:

tores1977 sprawa ma się do głośników, nie mogę słuchać muzyki w ogóle jaksą włączone to cały czas burczą bez znaczenia czy rozmawiam przez skype. Napisałem tak bo problemu nie miałem do czasu zakupu msłuchawek z mikrofonem zainstalowaniu skypa i teraz mi wszystko burczy. Skyp działa bez zarzutów, muzyka w słuchawkach jest ok. Problem jest tylko w głośnikach.

Bardziej nie umiem tego opisać.