Sptd.sys zatrzymuje system?

witam

mam problem z plikiem spdt.sys,przegladalem inne fora probowalem roznych metod z prawie agonalnym skutkiem.Posiadalem Deamon’a i kaspersky internet security ktory odinstalowalem,nastepnie zainstalowalem pande internet security tyle ze wystapil problem bo nieaktywowal sie w zaden sposob firewall wiec go odinstalowalem i probowalem zainstalowac ponownie lecz ze skutkiem mizernym,ogolnie nie moge zainstalowac zadnego antywira.Wirusa nie podlapalem bo kompa mam czystego a podczas zamiany kaspersky na panda komp byl odlaczony z netu.Problem jes taki sam jak tu viewtopic.php?t=212377 tyle,ze metody nie pomogly.Wywalilem plik spdt.sys i probowalem usunac klucze rejestru z nim zwiazane ale niedaja sie usunac.Mam pytanie czy mozna zalatwic ten problem nakladajac,reinstalujac system i jak tego dokonac majac konsole odzyskiwania i oryginalna nieszczesna plyte win xp recowery ??

w czasie odinstalowania pandy wyswietlilo komunikat,ze utrata pewnych plikow moze zawazyc na stabilnosci systemu.Combofix nie daje sie uruchomic system sie zawiesza i trzeba restartowac,np.kopiowanie z karty sd jest rowniez niemozliwe ale widac cala jej zawartosc,podczas ladowania systemu nie laduja sie wszystkie programy oraz uslugi,spywaredoctor nie mozna uruchomic ,podlaczenie do internetu jest niemozliwe.Sadze,ze nakladka systemu powinna w pewnej mierze pomoc wiec pytam ponownie jak tego dokonac majac win xp recovery,i jakie sa do tego potrzebne programy.Podaje log z autoruns http://wklej.org/id/30421/