Spv m3000 + gps

Witam

Mam pytanie nie długo dostane SPV M3000 i jak jest z GPS czy jest od razu czy trzeba coś zrobić ?

Pozdrawiam

Do poczytania

http://www.gsmonline.pl/portal/phonetes … p?e8scroll

Fromnews_big=4&e8scrollHowManynews_big=1&s0n_id=13986

Źle mnie zrozumiałem mi chodzi o GPS ,a nie GPRS

posiadam ten telefon od kwietnia

GPS nie ma

mozna dokupic na bluetooth lub tanszy na kabel usb i dziala wtedy bez zarzutu chociaz jest troche zabawy z konfiguracja np pod automape.

ja posiadam na bluetooth nokiowski gps srf III i nie narzekam)

procesor niecale 200mhz wystarcza mi poki co w zupelnosci

mp3 na karcie mini sd ktora mozna sobie dokupic dzialaja bez zarzutu.

starsze spv m3000 mialy wersje softu ktora obslugiwala tylko do 1GB karty mini sd

nowsze do 4 a moze i wiecej (testowalem i na 2gb dzialalo)

zzera prad iladuje go codziennie chociaz przy intensywnym uzytkowaniu pada mi srednio raz na 3 dni (o ile nie laduje codziennie)

natomiast podpiecie pod usb pod kompa laduje jednoczesnie baterie

ciekawe jest ze swietnie dzialaja mp3 podlaczane do kasetowego radiootwarzacza samochodowego

realizuje to przez kasete z kabelkiem zakonczonym na stereo mini jack ale

do tego jeszcze przejsciowka ze stereo mini jack na 4polowy wtyk mini jack 2,5mm ktory to pasuje w gniazdo tego telefonu

wiem ze teraz sa juz telefony z procesorami 600MHz a moze sa juz i lepsze

ale 200mhz w zupelnosci wystarczy

obsluga word excel power point czy adobe reader to tez plus

a aplikacji jest pelno w necie na ten telefon

z grami gorzej

ale np skype na pda dziala bez zarzutu na tym telefonie a raczej smartphonie

mobile gadu tez spoko

Ok dzięki za pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam

kupiłem nowiuśki SPV M3000 w sieci Orange. Dokupiłem sobie karte 2GB i… mam problem. po jej włożeniu pokazuje mi wolną pamięć 1909,… ale jak chcę cos wgrać np 3 piosenki mp3 to krzyczy że mam za malo pamięci to co mówić o AutoMapie. jak się tym obsługiwać?? jak zrobić aby wykorzystać całą pamięć?? może sformatować karte?? ale z menu telefonu nie da rady. pomóżcie mi bo zaczynam tracic cierpliwość.

A może najpierw trzeba zaznaczyć z jakiej pamięci talefon ma korzystać wewnętrznej czy zewnętrznej SD?

ale jak mam to wybrać?? jak wybrać pamięć?? ja kopiuje z kompa prosto na karte i krzyczy że mało miejsca.

Musisz poszukać w ustawieniach,cierpliwie i powoli każde menu po kolei. :wink:

Też właśnie posiadam SPV M3000 + 2GB mini SD Kingstona i jeżeli chcesz coś wgrać do pamięci mini SD musisz wziąść

Eksploruj -> moje urzadzenia… -> Storage Card -> i tam daj plik

To z PC ,ale można też przez PPC dokładnie przez explorer plików

tak też i robie, ale jak pisałem wcześniej po wgraniu jakieś 7 MB zaczyna krzyczeć że mam mało pamięci a karta dopiero wyjęta z opakowania. coś jest chyba nie tak.

jakiej firmy jest karta ?

karta firmy kingston. ale to już nie aktualne bo kupiłem czytnik kart, podłączyłem do kompa, wykryło. wszystko super. sformatowałem, wgrałem mp3 o “wadze” 55MB i nie było żadnych problemów. jak włożyłem karte do telefonu… nie widzi jej wogóle. na czytniku też jej nie widzi. tak jakby sie rozpłynęła. POMOCY! !!