SPV M5000 - czy to dobry wybór?

Siemka! Kolega ma na sprzedaż SPV M5000 z kartą 4 GB za 400 zł, jak myślicie opłaca się?

zależy od stanu, jak w bardzo dobrym stanie, to tyle będzie kosztować,

choć ja bym się trochę potargował:-)

A ktoś miał do czynienia z tym modelem? Jak się sprawuje i jak będzie się sprawował jak wrzucę do niego WM 6.5? ;>

miałem go i miałem na nim bety WM6.5 (finalnej nie było wtedy) i chodziło średnio, to wina tego że ma 64mb ram, przy WM5/6 można wyciągnąć 30mb wolnego ramu, przy 6.5 miałem 10-20mb :stuck_out_tongue: no i z WM6 cała bateria w jeden dzień zeszła a z WM5 2dni trzymał telefon (z bawieniem się, puszczaniem muzyki, przeglądaniem neta itd.)

ja tam byłem średnio nastawiony na SPV M5000, wolałem wyrwać XDA Exec (czarny i ma niebieskie podświetlenie QWERTY, inne wersje mają czerwone)

klopas , ale polecasz ten model? I jak w nim jest z wifi? Ma 802.11b ,a może b/g?

Panowie podstawowa sprawa - czy to sie bedzie nazywalo spv m5000, xda exec, i-mate jas-jar - wszytsko jest tym samym sprzecie o nazwie HTC Universal i roznie sie od siebie jedynie wygladem zewnetrznym (kolr obudowy i podswietlenia klawiszy).

Sprzet jest dosc spory gabarytowo i ciezki do korystania z niego jako telefonu, ale za to ma jedna z najlepszych klawiattur sprzetowych w tego tupu urzadzeniu. Wifi tylko w standardzie ‘b’. Notoryczny jest problem z brakiem w nim ramu ale jest na to rozwiazanie - przelutowanie kosci pamieci na 128mb i wtedy ten sprzet dziala calkiem niezle.

Podsumowujac sprzet ciekawy, ale dla maniakow execa, jak nie masz kasy na przelutowanie rmu to bym go sobie odpuscil.

osobiście przyznam że na iPhone się szybciej mi pisało i się mniej myliłem (tam zrąbali shift, jakby był wielkości 2 klawiszy to by nic się nie myliło :stuck_out_tongue: )

co trochę kosztuje, te kości są wyciągane z Blue Angela i pasują do uni ale trzeba zmienić softa żeby obsłużył te 128mb ram…

mi brak ramu przeszkadał bo nie mogłem mieć gg i opery razem włączonej… ale tak to nie było tragicznie, do filmów jest spoko…

przy rozmowie dłuższej niż 5min naprawdę trzeba o coś oprzeć łokieć albo zmienić rękę bo aż boli :smiley: (w sumie waży ponad ćwierć kilo :wink: )

jak będę bogaty to sobie go sprawię bo miałem go 15 dni i sprzedałem (bo kupiłem sobie iPhone 2G)

Czyli reasumując brać go czy nie? :smiley:

Wez - pobawisz sie i puscisz go dalej (byc moze w tej samej cenie) albo sie w nim zakochasz i nigdy sie z nim nie rozstaniesz. Ja swojego mialem 1 dzien i sprzedalem jeszcze szybciej.

Teraz mam avile - nówkę :smiley:

A kumpel właśnie ma na sprzedaż tego SPV, full zestaw, odbiornik GPS, ładowarka samochodowa i normalna itd.

No avilla napewno gorsza od tego SPV…brak systemu niestety:((

No właśnie to denerwuje i to bardzo :stuck_out_tongue:

na avilii duzo nie zrobisz nie oszukujmy się bo brak systemu robi swoje…

No nic sprzedam avile i kupię tego SPV :slight_smile:

Może ktoś chętny? Telefon ma 2 tygodnie i w zestawie jest dodatkowo karta 1 GB za 400 zł.