SPV M600 problem z instalacją programów


(Kubekster) #1

Witam mam problem który polega na tym ,że posiadam telefon SPv M600 który ma wgrany wm6 i chce wgrac sobie pare programów ale za każdym razem wyskakuje komunikat ,że z tym elementem nie jest powiązana żadna aplikacja.Proszę o pomoc.


(Krasnal666) #2

Żeby zainstalować program z poziomu pamięci telefonu (karty pamięci) instalator musi być w formacie cab. Jeśli jest to plik exe musisz instalować z komputera. Inną możliwością jest to, że instalator jest spakowany do archiwum (rar, zip, 7z), a nie masz zainstalowanego programu do ich obsługi. Przerzuć pliki na kompa i rozpakuj, a następnie instaluj cab lub exe.


(olmeca) #3

Na samym poczatku zainstaluj na PC ActiveSynch(Win98, XP) lub Window Mobile Center(Vista) wtedy po polaczeniu urzadzenia z komputerem bedziesz mogl instalowac programy z plikow exe. Wiekszosc instalek zrzuca swoje wersje w postaci cab do glownego folderu w ktorym jest zainstalowany AS/WMC


(klopas) #4

może brakuje bibliotek typu Framework albo spróbuj odpalać przez przeglądarkę plików bo czasami skróty nawalają w programach... :stuck_out_tongue: