SPV M650 czy SPV M3000?

jak w temacie ;] ktory z nich jest lepszy ;]

mile widziane również inne propozycje, telefon musi miec system, mile widziany dotyk, niekoniecznie qwerty (malo pisze sms ;]) no i cena do okolo 500zl +/-50zl na Allegro.pl

M650 lub m3100

thx ;] a co jest nie wporządku z m3000? i jakie roznice pomiedzy m3000 a m3100?

M3100 ma lepszy procesor, ma pełną klawiaturę QWERTY i jest w podobnej cenie. Moim zdaniem będzie najlepszy.

właśnie czytałem jakie są różnice i faktycznie procek 200mhz w m3000 a 400mhz w m3100 robi pewnie roznice xD a więc dzięki za pomoc, jeżeli jeszcze ktoś ma jakies inne propozycje to prosze piszcie, ale myśle że wezme m3100 ;]

Możesz jeszcze porównać sobie je na http://mgsm.pl

Poza tym warto po zakupie poszukać ROM - u WM 6.1 (WM 5 to staroć).

staroć ale nie żre baterii jak WM6.1 :wink: chyba że bateria ci zwisa to wtedy WM6.1 wgraj

na bakterii mi nie zalezy(wazne zeby trzymala 24h xD) tyle ze znalazlem inna alternatywne, policzylem zaskUrnioki xD i mi wyszlo ze z 650-700zl bedzie ;p i zobaczylem toshibe g900 i mysle czy opyla sie dolozyc ;]

za 700zł lepiej kup iPhone, nie pożałujesz :wink:

ale 3g za ta cene nie dostane, a wiecej nie chce klasc w telefon… hmm a nie wiem czy 2g to dobry zakup i czy za 700zl max cos wyczaje

Dodane 06.09.2009 (N) 21:08

o i widze że Omnie za tą cene wyczaje, wiec sam juz nie wiem ;p

Toshiba G900 to również bardzo ciekawe urządzenie - wydajny procesor Intela, gniazdo USB typu Host - można podłączać do telefonu różne urządzenia, np. pendrivy. Duży ekran WVGA - 800x480 - przeglądanie internetu musi być wygodne. Niestety zdarzają się problemy z portem USB. Ogólnie jednak warto. iPhone również nie jest zły, aczkolwiek mi się on nie podoba (jedyna jego zaleta to ekran). O Omnii krążą różne opinie, więc warto najpierw poczytać recenzje itp.

no 2G 8GB kup :wink: Omnia nawet nie może kucnąć przed iPhone :wink: do iPhone żeby się nie nudził zrobić JB, i siedzieć na cydii i na AppStore :wink: warto się zainteresować też grami i aplikacjami IPA :wink: