Spybot - immunizacja, pytanie

Witam,

jakiś czas temu postanowiłem “wypróbować” opcję immunizacji w programie Spybot S&D. Zaznaczyłem w niej wszelkie możliwe opcje (chodzi mi tutaj o Mozillę, IE oraz HOST’s) i postanowiłem przejść do dzieła.

Wszystko przebiegło bezproblemowo, immunizacja powiodła się. Ale… mam pytanie, czy ma to jakieś uboczne skutki? Czy może być to przyczyną zwolnienia prędkości internetu? Myślę, że głównie HOST’s mają coś z tym wspólnego, ale postanowiłem zapytać. Chciałbym dodać, że posiadam połączenie radiowe - czy to może mieć coś do rzeczy? (kontaktowałem się z dostawcą, nic dziwnego ze strony serwera nie widać)

Praktycznie od tamtego czasu ledwo się strony ładują, zamieszczałem już na forum logi - nic, komputer mam czysty.

Pozdrawiam,

Myzrael.

Może spowodować to “skoki” wykorzystania procesora, sam tak miałem, co do internetu to nie zauważyłem spowolnienia.

Jeżeli zaobserwujesz coś takiego to znaczy, że trzeba będzie “odimmunizować”.

Hmm, czyli tak jak przypuszczałem.

Wie ktoś może jak to “odimmunizować”? Bo ja niezbyt się znam na tym a nie chciałbym jeszcze bardziej zwolnić połączenia.

Odhacz immunizację pliku Hosts.

Odhaczyłem, jednak te pliki są już jakby “zaimmunizowane” i niestety nic to nie dało :F

Kliknij na Deimmunizację, potem odhacz Hosts i dopiero teraz Immunizuj. Zbyt dużo wpisów w Hosts spowalniają internet i niekiedy komputer

Teraz zrobiłem inaczej, tzn. gdy miałem zaznaczone wszystkie, kliknąłem na opcję “Undo” co “Odimmunizowało” wszystko. Oto screen:

http://img46.imageshack.us/i/beztytuufs.jpg/

Jednak w przeglądarce, w wyjątkach nadal mam pozaznaczane te strony ze Spybota. Czy muszę jeszcze coś zrobić, aby posprzątać bałagan po Sbybot’cie? Ew. co zrobić z tymi Hostami.

Hostami ?

HOST’S - to jeden plik, który zapewne już się wyczyścił i nic nie musisz z nim robić. A jeśli chcesz wyczyścić listę wyjątków, to kliknij “Usuń wszystkie witryny” i już. :slight_smile: