Spybot+kobieta= PROBLEM

Witam

Jestem tu nowa, a komputer to dla mnie właściwie magia, stąd to głupkowate zapewnie pytanie wybaczcie.

Mam program Spybot-Search&Destroy, z aktualizacją z 5 Maja 2006.

Kiedy kliknęłam dziś na Sprawdzanie i naprawę, program zaledwie w ciągu 17 sekund przeszukał system, by stwierdzić, że nie znaleziono bezpośrednich zagrożeń.

Niby powinnam się cieszyć, ale nie daje mi spokoju fakt, że cała operacja

zajęła tak niewiele czasu, a na dole w pasku, gdzie zwykle wyskakiwała

liczba i nazwa ‘szkodników’ (było ich do wczoraj chyba coś ponad 9 tyś) dziś pojawiła się tylko cyfra 32/32 Zakładka.

Czy coś mi się zepsuło, czy tak ma być po tej aktualizacji z 5 maja 2006?

Dzięki za oświecenie i cierpliwosć :slight_smile:

Jeśli wczoraj pozbyłaś się tak znacznej ilości owych szkodników a do dzisiaj nie zdążyłaś jeszcze ‘złapać’ nic nowego to też nic nie zostało wykryte :slight_smile:

Witaj na forum :slight_smile:

Nie, nie ma tak być.

Spróbuj pobrać jeszcze raz aktualizację tego programu.

PS

Tytuł tematu brzmi szczerze ale postaraj się jednak nazywac tematy bardziej konkretnie.

No nie wiem. Ja przed chwilą zaktualizowałem go do 05.05.2006 i skanowanie mi idzie znacznie dłużej niż 17 sekund. A z tymi szkodnikami że ponad 9 tyś. to bardzo dziwna sprawa tzn bardzo ich dużo. Usuń je i przeskanuj jeszce raz. Może poprostu nie może więcej wyświetlić naraz.

Liczba o której pisze kobietka79 dotyczy bazy śmieci wyszukiwanych przez ten program i pojawia się w dolnym pasku Spybot-Search&Destroy podczas skanowania systemu i nie ma nic współnego z liczbą ZNALEZIONYCH śmieci :wink:

"Liczba dotyczy bazy śmieci wyszukiwanych przez ten program i pojawia się w dolnym pasku Spybot-Search&Destroy podczas skanowania systemu i nie ma nic współnego z liczbą ZNALEZIONYCH śmieci ".

Ufff-dzięki sdar, już się przeraziłam,że będę musiała znowu zacząć moje pseudo-tłumaczenie;).

Właśnie-nie pojawia mi się ta ‘baza śmieci’ a w informacjach o programie jest napisane, że aktualizacja jest najnowsza, czyli z 5 maja i nie wiem, co jest grane :(.

Pewnie użyłaś opcji “CHROŃ” - w zakładce “ochrona”. Te 9000 szkodników które były wtedy w bazie, zostały na stałe zablokowane. Dlatego później sprawdzało Ci system tylko dla 17 szkodników, dla których definicja sprawdzania, pojawiła się wraz z następną aktualizacją…