Spybot problem?

nie moge pobrac akualizacji wyskakuje “błąd pobierania plików info aktualizacji!” jeszcze jak przechodze kolejne kroki konfiguracji to wyskakuje przy konfiguracji proxy mimio iz rozpoznaje go prawidlowo “error configuration Automation\webupdate\useaddress does not exist!”, gdzie ustawic mu ten web adres? w menu aktualizacja nie moge wybrac serwera do updateu lista sie nie rozwija jest pusta.

wer. spybota 1.4

nie wiem czemu mam wpisane proxy i np Ad-ware personal dziala ok?

Odinstaluj go i zainstaluj go jeszcze raz pozniej przy zakonczeniu instalacji ,pojawi sie okienko pobierz aktualizacje automatycznie zaznacz to i po klopocie

ściągnij sobie z megapliki.pl tam masz bazy wirusów :smiley: ja tak robie

zainstalowalem jeszce raz i jak wybralem przy instalacji aktualizuj natychmiast to poszlo, ale juz z programu jak chcialem aktualizowac to znowu to samo??? kurde o co chodzi??? co robie zle??? dzieki za rady czekam na wiecej

Oczyść rejestr programem jv16 Power Tools dostępnym na vortalu i spróbuj ponownie zainstalować SpyBot’a.

jv16 zainstalowalem wyczyscilem rejestr i zainstalowalem jeszcze raz spybota i przy instalacji jak zaznacze sprawdz aktualizacje teraz to ida a pozniej z programu znowu to samo :-x

Złączono Posta : 27.02.2007 (Wto) 7:33

niestety dalej mam to samo mimo czyszczenia rejestru przy probie aktualizacji wyskakuje blad error socket 11004? juz nie mam sily czy u was to dziala wogole i dlaczego przy instalacji aktualizacja idzie a z programu nie? szlak mnie trafia ze nie moge to naprawic :lol:

Złączono Posta : 27.02.2007 (Wto) 7:42

jeszcze jedno dlaczego nie moge rozwinac listy wybierz serewr do aktualizacji? lista jest cały czas pusta, moze to jest problemem?