Spybot S&D pasek postępu startuje od 3/4 długści, skanow

Zdarza mi się dziwna rzecz (już kilkakrotnie - również przed reinstalacją systemu).W początkowym okresie użytkowania progr. Spybot czas skanowania komp. trwa ok. kilkudziesięciu sekund. Po pewnym czasie (2-3 m-cy) gdy uruchamiam przycisk “sprawdź wszystko” pasek postępu startuje od 3/4 długości tego paska, bardzo szybko dochodzi końca tak że całe skanowanie trwa ok 3-4 sekund. Czy to normalne? Czy wogóle następuje jakieś saknowanie. Wcześniej uporałem się tak, że usuwałem program i instalowałem powtórnie. Wszystko wracało do normy. Teraz znów tak się zrobiło, co to może być ?Zaczyna mnie to wkurzać.

Niestety, miałem swego czasu dokładnie to samo. Próbowałem różnych sposobów, ale kończyło się - podobnie jak u ciebie - na powtórnej instalacji.

koleś2

SS&D czasami ma takie przypadłości- też to przechodziłem. By skutecznie to zalatwić, należy go odinstalować, usunąć po nim folder, przeczyścic system np.CCleaner 1.36.430

rejestr darmowym jv16 PowerTools 1.3.0.195 zainstalować powtórnie SS&D , zaktualizować bazę szkodników - i powinno być dobrze.

Pozdrawiam

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Agaton

zgadza się , ale ja tylko odinstalowałem, zrestartowałem, i usunąłem folder i to wystarczyło, ostatni musiałem zrobić bo w bazie miał tylko 29 a nie jakieś 53000, niestety co jakiś czas ten program się psuje, ja podejrzewam ze to albo tak jest ustawione, albo złe oprogramowanie nistrzy ten program

co prawda nie sądzę żeby to była przyczyna ale sprawdź może w trybie rozszerzonym co spybot sprawdza bo to można zdefiniować, jak np. tylko cookies to bardzo szybko to idzie. Może trzeba zaznaczyć więcej do sprawdzenia

Włącz program.Wejdz w ustawienia i sprawdz czy w ustawieniach programu nic ci się nie przestawiło.Ma być wszystko zaznaczone w Spybot-odszukaj i zniszcz.

Witam , miałem taki sam objaw jak marcin_rom Zrobiłem co poradził Zizi i jest już OK` Dzięki

Wesołych i spokojnych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

wszystko wskazuje na to że sugar i zizi macie rację! W ustawieniach zaawansowanych zaznaczone jest tylko “Spybot -szukaj i zniszcz” lecz poniższe pozycje(wyglądające jak rozwinięcie) tzn. cookies, dialer, hijackers itd. nie są odznzczone. Wprowadza to nieco w błąd. Po zaznaczeniu kilku z nich znów zaczyna pasek startować od początku i skanowanie jest tym dłuższe im więcej opcji zaznaczymy(tym większa baza). Teraz tylko kto mi powie czy powinno być odznaczone w tym rozwinięciu wszystko? Tak aby bezpiecznie dla systemu usuwać co program znajdzie. Czy zaznaczyć też na końcu “użyj śledzenia tracks.uti”?. Pozostaje tylko pytanie dla dociekliwych co przestawia (w moim przypadku) co jakiś czas te ustawienia? Pozdrawiam wszystkich użytkowników zwłaszcza tych którzy mi pomogli i życzę Wesołych Świąt!

PS. Czekam na podpowiedzi!

Jeśli nie zrobisz tego o co prosił Cię moderator squeet to się nie odczekasz bo temat wyląduje w smietniku.

dzieje się to podczas przerwania aktualizacji. Jeśli ściągniesz nową to będzie wszystko ok

Tak jak napisałem ma być zaznaczone a użyj śledzenia tracks.uti nie.