Spybot Search and Destroy. Tylko dla początkujących?

Mój system potrzebuje zdecydowanie oprogramowania antyszpiegowskiego. Wyczytałem że najlepszy jest wymieniony przeze mnie w temacie program. Jednak w jego opisie pisze “tylko dla początkujących”. W komentarzach zapraszano po pomoc na forum, więc jestem. Czy możecie mi dać krótkie porady jak prawidłowo korzystać z tego programu?

Spybot - Search & Destroy

Windows Defender

link i poczytaj - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … ntyspyware

Ja wiem do czego to służy, tylko pytam się jak go używać aby nie zniszczyć ważnych plików.

program jest banalnie prosty i w dodatku po polsku najpierw zrób kopię - i jak wiesz do czego służy to po co się pytasz

wystarczy poczytać instrukcję i Google.

W komentarzach niektórzy piszą że usunął im ważne pliki. Nie chcę mieć tego samego dlatego sie pytam na forum ale widzę że coraz mniej pomagacie ludziom.

wydaje Ci się :slight_smile: po prostu zrób kopię danych przed usuwaniem, aby można było je przywrócić na wypadek usunięcia ważnych plików.

Przecież program przy instalacji sam się pyta czy zrobić kopię i w czy problem program jest w języku polskim . :o :o :lol:

TheUnitedVibe , najpierw zaktualizuj bazę wykrywalności “intruzów” programu.

Następnie w module Ochrona kliknij “Immunize”, potem przeskanuj system (opcja “Skanowanie i naprawa”) i zobacz czy cokolwiek znalazł, bez potrzeby martwienia się na zapas.

Jeśli boisz się sam usuwać do dasz screena z wynikami i ktoś CI podpowie co z tym zrobić.

Program sam niczego nie wyrzuci !!