Spybot Search & Destroy 1.4


(Balik10) #1

poszukuje jakiejs instrukcji albo porad czy cos w tym stylu do tego programu walsnie bo na stronie dobreprogramy pisze ze jest trudny w obsludze...


(Gutek) #2

On jest po polsku - jak ustawisz język :smiley:

Ale ok http://www.safer-networking.org/pl/download/ :wink:

Oczywiście klikasz przy download na opis produktu


(Krzysieknd2) #3

To bardzo prosty program. Gdy go zainstalujesz to odrazu będzie taki mały kreatorek gdzie wybierasz aktualizacje. Ściągasz je potem bierzesz skanuj wszystko. banalne.


(grand) #4

Może to coś pomoże:

http://dobreprogramy.pl/obsluga/demonst ... 2&rodzaj=1


(Balik10) #5

heh no obsluga jako tako to mi nie sprawia klopotow ale chcialbym wiedziec co moge usunac po skanowaniu a czego nie moge usunaca moze wszytsko moge usunac?sorki ze se zle wyrazilem.


(fiesta) #6

Jeszcze się mi nie trafiło żeby Spyboot skasował coś potrzebnego. Możesz skasować wszystko co znalazł. Jedank radzę zapoznać się ze znalezionymi przez niego zagrożeniami i ich lokalizacją, a dowiesz się wielu ciekawych rzeczy i nabierzesz pewnego doświadczenia w tych kwestiach.


(Wieho1) #7

Ja w temacie:

Skanuje spybootem nawet w trybie awaryjnym , wszystko dobrze do momentu jak znajdzie coś, przewżnie ciasteczka i gdy daje usuń on sie poprostu wiesza, musze go zamknąc z wiersza poleceń . Próbowałem już na wiele sposobów zawsze to samo , zaznaczam że log mam czysty, i stosuje super program przeciwko wirą, czy wie ktos co może być?


(system) #8

Spybot S&D sprawia tylko takie wrażenie.

Daj mu spokojnie popracować, to zobaczysz ze wszystko usunie.

Cierpliwości :slight_smile:


(Wieho1) #9

1,5 godziny?


(system) #10

No to jesteś zbyt cierpliwy :wink:

Przeinstaluj program - może pomoże.