Spybot - Search & Destroy + (jak zamieścić print screen

Witam mam problem. Jest coś z czym nie mogę sobie poradzic tj. program Spybot - Search & Destroy. Po każdym zainstalowaniu czego ś nowego na kompie wysklakuje mi jkaieś okno z informacją: " o jakichs zmianach w REJESTREZE "

Chcialem zamieścić print Screena tego komunikatu ale nie wiem jak to zrobic. Może ktoś po moim krótkim opiosie bedzie wiedział o co chodzi tj coś zmienić odblokować czy co?? A jesli ktoś wie jak zamieścić print to proszę o takie info.

Program jest fajny ale nie wiedzieć czemu wyskakują mi takie problemy i sam nie wiem czy to jest coś złego czy nie.

Liczę na odpowiedzi i na trafne rady! :smiley:

fider & sydzka

No i prawidłowo, znaczy że Rezydent Spybot-SD działa prawidłowo. Wyskakują Ci te okienka ponieważ ten program ma za zadanie chronić Cię przed niepowołanymi zmianami w rejestrze systemu. Jeśli coś instalujesz i wyskoczy Ci to okienko, to albo zatwierdzasz te zmiany albo je odrzucasz. To już zależy od Ciebie jaką decyzję podejmiesz, ale jeśli nic nie instaluejsz i Ci takie okienka wyskakują to nie zatwierdzaj, bo możesz sobie bigosu narobić :wink:

:arrow: http://www.forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46412:slight_smile: