Spyseriff

wiem że było to poruszane na forum ale niewiem co wywalic z molego loga

prosze o szybką odpowiedz bo niedługo robie lan party a niechce robic formata

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Pozdrawiam Gutek2222

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Nie trzymaj hijacka w TEMPie lub innym katalogu tymczasowym. Umieść go np. na pulpicie.

W logu tylko:

Pliki usuń ręcznie w trybie awaryjnym, a wpisy HJT.

Czy sam ustawiałeś te restrykcje?

jeśli nie to także ciachnij.

Użyj narzędzia SmitFraudFix z opcji numer 2 w trybie awaryjnym.

Po wykonaniu pokaż nowy log z HijackThis, SilentRunners oraz zawartość pliku c:\rapport.txt.

hijack

silentrunners

SmitFraudFix v2.135

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Po wykonaniu wklej nowe logi.

cxxxv proszę objąć logi w tagi, tak jak w pierwszym poście poprawił Ci Gutek2222. Używając opcji Zmień przy pierwszym poście, podejrzyj, jak to się robi

tak pozatym jak zrobiłe wszystko jak napisałeś to po restarcie komp zaczał mi wariować ( niebieski migoczący syf 1cm od każdego okna , programy same sie włączały i jak chciałem wejsc do mozilli to otworzyło sie mi ponad 19 okien :stuck_out_tongue: po kolejnym restarcie było juz wszystko w porządku (chyba)

hijack

silentrunners

Już jest Ok :slight_smile:

i niemusze sie martwic o utrate danych z konta WoW ??

Nie, nie musisz ponieważ wszystko jest już Ok.