Spyware detector - komunikat błędu przy starcie systemu

Mam problem z Windows jest pulpit a po chwili ten napis

. Niestety nie mam płyty ani dysku naprawczego ponieważ nie ma jak zrobić

Wyszukiwarka internetowa wypluwa różne informacje. Może to być Spyware Process Detector - instalowałeś taki program? Jeśli tak, to go odinstaluj. Może to być jakiś komponent teamspeak, jeśli instalowałeś to go przeinstaluj.
Może to też być jakieś spyware. Jeśli poprzednie rady nie pomogą, to przeniesiemy temat do działu bezpieczeństwo.

Tak spyware detctor instalowałem ale go już nie mam i nie wiem dlaczego jest to

A nawet teraz nie mogę wejść w programy bo ten napis jest odrazu

Spróbuj wywalić go z autostartu tym https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downloads/autoruns
Jeśli blokuje ci cały pulpit i nic nie możesz uruchomić, to spróbuj to zrobić w trybie awaryjnym.

Nie mogę ponieważ po wejściu na pulpit sekunda i mam czarny ekran z tym komunikatem ale sprawdzę w trybie awaryjnym

Niestety nie pomogło a aplikacji nie ma w programach ale są pliki tego które nie da się odinstalować

Czy pomoże danie plików tej aplikacji do kosza i opróżnienie kosza?

Nie pomoże, bo aplikacja ma wpisy w autostarcie, dlatego poleciłem ci uruchomić komputer w trybie awaryjnym i usunięcie tych wpisów. Ewentualnie w trybie awaryjnym zainstaluj ten program ponownie, a następnie przez “dodaj usuń programy” z panelu sterowania odinstaluj program poprawnie.

Ok to usunę ten program z autostartu

Dzięki udało się jest normalnie