Spyware Doctor a KIS 7

Witam, czy można używać ( jest sens) posiadając KIS 7. instalować Spyware Doctor . Jeśli tak, Czy się nie “pogryzą” - nie będą się nawzajem wykrywać jak spyware?

Tak.Antyvirusy nie są przygotowane pod kątem wykrywania Spyware i Adware.Ale Spyware Doktor to płatny program.Lepszy jest Spybot i jeszcze darmowy.Gorąco polecam!

Też mam spybota i też mogę go polecić.

Ja miałam spybota i nie wiedziałam co oznaczają komunikaty i zlikwidowałam, który program ma polskie wersje

W dniu 02.05.2008 , o godzinie 13:12 został dopisany post przez kalina

Spybot&Destroy 1.51 nie jest zalecany początkującym użytkownikom ,a ja za takiego się wciąź uważam.

Nie jest zalecany początkującym, ponieważ po usunięciu za pomocą SpyBot oprogramowania szpiegującego zaszytego w innych programach może doprowadzić do nie działania tych programów, np. bearshare, który ma w sobie kilka spyware. :expressionless:

To jakich programów używać? Czy jeśli usunie ,to nie można zainstalować powtórnie tych programów bez spyware ?

Po co ci jeszcze jakiś antyspyware, jeżeli masz kisa. On wykrywa spyware dużo lepiej niż np. spybot, który ma aktualizacje raz na tydzień.

Spybot to takie uzupełnienie.

Jest dostępna wersja darmowa tzw. Spyware Doctor Starter Edition, niestety jest ona pozbawiona ochrony rezydentnej (w wersji SE jest tylko “file guard”).

Możesz wypróbować AVG Anti-spyware, jest całkiem dobry.