Spyware Doctor a KIS 7

(Kurss1005) #1

Witam, czy można używać ( jest sens) posiadając KIS 7. instalować Spyware Doctor . Jeśli tak, Czy się nie "pogryzą" - nie będą się nawzajem wykrywać jak spyware?

(Kacper1344) #2

Tak.Antyvirusy nie są przygotowane pod kątem wykrywania Spyware i Adware.Ale Spyware Doktor to płatny program.Lepszy jest Spybot i jeszcze darmowy.Gorąco polecam!

(patrx95) #3

Też mam spybota i też mogę go polecić.

(Kurss1005) #4

Ja miałam spybota i nie wiedziałam co oznaczają komunikaty i zlikwidowałam, który program ma polskie wersje

W dniu 02.05.2008 , o godzinie 13:12 został dopisany post przez kalina

Spybot&Destroy 1.51 nie jest zalecany początkującym użytkownikom ,a ja za takiego się wciąź uważam.

(Binio21) #5

Nie jest zalecany początkującym, ponieważ po usunięciu za pomocą SpyBot oprogramowania szpiegującego zaszytego w innych programach może doprowadzić do nie działania tych programów, np. bearshare, który ma w sobie kilka spyware. :expressionless:

(Kurss1005) #6

To jakich programów używać? Czy jeśli usunie ,to nie można zainstalować powtórnie tych programów bez spyware ?

(Binio21) #7

Po co ci jeszcze jakiś antyspyware, jeżeli masz kisa. On wykrywa spyware dużo lepiej niż np. spybot, który ma aktualizacje raz na tydzień.

(Kacper1344) #8

Spybot to takie uzupełnienie.

(Kolmar) #9

Jest dostępna wersja darmowa tzw. Spyware Doctor Starter Edition, niestety jest ona pozbawiona ochrony rezydentnej (w wersji SE jest tylko "file guard").

Możesz wypróbować AVG Anti-spyware, jest całkiem dobry.