Spyware Doctor - wadliwy program

(Adam Redzicki) #1

Witam.Chciałbym zapytać się was drodzy użytkownicy tego forum czy wy także mieliście lub macie problem z zalogowaniem się do kont komunikatorów gdy używacie lub używaliście programu Spyware Doctor?Ja zauważyłem,ze od kiedy zainstalowałem ten program na swoim komputerze to przestało mi działać prawidłowo gg i skype.Proszę dajcie jakiś sposób jak to pokonać by wszystko działało jak należy.Z góry wielkie dzięki za odpowiedz. :?:

(Sable) #2

raczej problem nie leży po stronie sd mam go od czterech lat i nigdy nie blokował żadnych komunikatorów.sprawdz ustawienia aw lub firewlla.

(Adam Redzicki) #3

Ale niestety tak jest.Rozmawiałem z informatykiem na ten temat który zajmuje sie dostarczaniem internetu do mnie i sprawdzilismy ten program na dwoch komputerach i na obu było to samo.

(Porchekarera) #4

No to niestety muszę cię poinformować, że problem leży po stronie neta, czy kompa sam miałem, spyware doctor. Informatyk... ja znam takiego co ci do super kompa wciepie zasilacz no-name

(Adam Redzicki) #5

Moze i masz racje.Ja tam sie na tym nie znam dlatego tez zajzalem tu i zadalem to pytanie ktore widnieje na poczatku.Ale cos musialo byc jednak po stronie tego programu bo po odinstalowaniu i usunieciu wszystkiego na jego temat z kompa wszystko wruciło do normy.Widocznie ten program nie zgrywa sie dobrze z innym antywirusem.Zapomniałem dodac,ze uzywalem tylko skanera tego programu SD.A antywirus to kaspersky.

(Agatonster) #6

tajniak1983 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif