Spyware Doctor - wadliwy program

Witam.Chciałbym zapytać się was drodzy użytkownicy tego forum czy wy także mieliście lub macie problem z zalogowaniem się do kont komunikatorów gdy używacie lub używaliście programu Spyware Doctor?Ja zauważyłem,ze od kiedy zainstalowałem ten program na swoim komputerze to przestało mi działać prawidłowo gg i skype.Proszę dajcie jakiś sposób jak to pokonać by wszystko działało jak należy.Z góry wielkie dzięki za odpowiedz. :?:

raczej problem nie leży po stronie sd mam go od czterech lat i nigdy nie blokował żadnych komunikatorów.sprawdz ustawienia aw lub firewlla.

Ale niestety tak jest.Rozmawiałem z informatykiem na ten temat który zajmuje sie dostarczaniem internetu do mnie i sprawdzilismy ten program na dwoch komputerach i na obu było to samo.

No to niestety muszę cię poinformować, że problem leży po stronie neta, czy kompa sam miałem, spyware doctor. Informatyk… ja znam takiego co ci do super kompa wciepie zasilacz no-name

Moze i masz racje.Ja tam sie na tym nie znam dlatego tez zajzalem tu i zadalem to pytanie ktore widnieje na poczatku.Ale cos musialo byc jednak po stronie tego programu bo po odinstalowaniu i usunieciu wszystkiego na jego temat z kompa wszystko wruciło do normy.Widocznie ten program nie zgrywa sie dobrze z innym antywirusem.Zapomniałem dodac,ze uzywalem tylko skanera tego programu SD.A antywirus to kaspersky.

tajniak1983 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif