Średnie zarobki kierowców B i C

ile średnio zarabiają kierowcy?

wiadomo, iż składa się na to wiele czynników

ale jakiś przedział jest, czy to są stawki na godzinę czy stała pensja ?

od razu pragnę poinformować , iż na forach specjalistycznych odpowiedzi na razie nie uzyskałem, więc została ostatnia deska ratunku bo czas nagli :slight_smile:

pozdrawiam

Zależy czy w ruchu krajowym czy międzynarodowym jednak myślę że nie więcej jak 2,5 k :slight_smile:

krajowym, raczej obręb województwa

myślisz czy wiesz? pracowałeś w tej branży?

I nie uzyskasz, bo nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, inaczej będzie zarabiał kierowca w ambasadzie a inaczej kierowca busa przewożący papier toaletowy. I żadna średnia nic ci nie powie.

myślę, że uzyskam

wystarczy, że wypowie się ktoś z branży

międzynarodowe, 3 tygodnie w trasie (łącznie) w miesiącu ok. 5 tys. - opinia wielu kierowców na przejściu granicznym

chodzi mi o

rozwożenie przesyłek

Na przykładzie jednej z firm kurierskich…musisz założyć własną działalność gospodarczą z warunkiem, iż posiadasz samochód dostawczy nie starszy niż 5 letni…firma Ci płaci około 4 tysiące miesięcznie,z tym że oczywiście nikogo nie interesują Twoje koszty amortyzacyjne plus koszty paliwa.

Oczywiście w wielu firmach to zapewne inaczej wygląda.

mam być zatrudniony tylko jako Kierowca i dostarczyciel przesyłek

flotę posiada firma

chodzi mi o konkretnie system płacowy kierowców

racja, mój sąsiad jest kurierem(nie będę tu wymieniał nazwy firmy), jeździ po całej EU i zarabia ok. 4,5k, no i mu się fartło bo dostał robote z maturą z 2 niezdanymi przedmiotami :stuck_out_tongue:

nie róbcie offa

przecież napisałem

i