Środek przeciwko sennośći

Jaki znacie najbardziej sprawdzony środek by powstrzymać się o zasnięcia.Prócz kawy ,bo nie pijam.Musze się dziś uczyć ,a zmęczony jestm ,że zaraz padne… :frowning:

Skoro jesteś zmęczony, to lepiej się przespać, bo i tak za wiele Ci do głowy nie wpadnie.

Jakiś brzydki zapach… Nie dość, że nie zaśniesz, to lepiej Ci będzie wchodziło do głowy… Nie żartuję…

a po co faszeroawc się proszkami?

Najlepszym wyjściem będzie jednak owa kawa. Nawet skoro nie pijasz to jest to dobry sposób i w dodatku najbezpieczniejszy.

Zmuś sie na nią, bedzie wporzo. A jesli nie chcesz to wyśpij się, najlepsze wyjście ;]

butelka coca-coli!

a najlepiej przejrzec material, posegregowac go, polozyc sie spac i rano uczyc sie! (tylko wtedy musisz odpowiednio wczesniej wstac)!

pozdrawiam

Kolejny temat z cyklu

“Poradnik babci Aliny”

:shock: :shock: :shock:

:smiley:

z dodatkami :stuck_out_tongue:

Fiesta , ach ta Ciocia mądra jest :mrgreen:

A może coś w stylu takich napojów w postaci musujących tabletek :?: Tego jest od groma, w większości przypadków zawierają kofeinę, magnez, żelazo, witaminy z grupy B… czyli wszystko to, co nie dość, że nie pozwala zasnąć nad fascynującym materiałem ale także wypływa korzystnie na koncentrację, co znacznie skraca proces uczenia się :lol:

zagorskid

?

Padłeś? Powstań! POWERADE :lol:

Speed

kup kartonik :smiley:

To już chyba kryptoreklama :stuck_out_tongue:

:hahaha:

Ja jeszcze zawołam pania gozdzikowa,moze coś ma :lol:

Mówiła żebyś sobie wypiła kawe,tylko mocną :slight_smile:

:mrgreen:

Wypij butelke coli …najlepiej 1 l …postawi cie na nogi .

Ale tak jak koledzy wczesniej mowili …jak chcesz sie czegos nauczyc to umysl musi byc wypoczety wiec …lepiej przespij sie troche i wtedy sprobuj :slight_smile: .

Inaczej bedziesz tylko tracil czas bo niewiele ci w glowie pozostanie …

Kakao zawiera sporo kofeiny, może nawet więcej niż kawa :slight_smile:

Tak więc napój kakaowy, jedz czekoladę, naleśniki posypane kakao, wymyśl coś. Ale i tak wiele się nie nauczysz.

Organizmu się nie oszuka. :?