Środowiska programistyczne

Które środowisko lepsze??? Visual c++ 2005 pro , Borland c++ builder 6 personal , czy Turbo c++ Explorer??? Chodzi mi o stopień trudności programowania. W jaki sposób dodaje sie komponenty w Turbo c++ Explorer bo z tego co wiem “niemożna” tego robić ale czytałem w internecie gdzieś ze można to w jakiś sposób obejść, byłbym wdzięczny gdyby ktoś podał link do strony z tym sposobem albo napisał jak to zrobić.

W C++ nie istnieje(albo tylko ja o czymś takim nie słyszałem) takie pojęcie jak “komponent”. Używa się raczej pojęcia biblioteka. Omijaj z daleka wszystkie inne kompilatory niżeli Visual C++ i GCC bo są one “inne”(złe)(chodzi o te wymienione przez ciebie). Bierz Visual Studio. Jeśli chcesz więcej info to jazda do szukajki!

EDIT: W sumie nr47 ma racje. Niepotrzebnie dyskryminowałem inne kompilatory, ale zapomniałem o nich.

No ja bym nie przesadzał, że wszystkie inne są złe - np. Intel C++ Compiler, Comeau C++, Metrowerks CodeWarior złe raczej nie są. Nie skazywałbym z góry innych kompilatorów tylko dlatego, że są mnie popularne. Z podanej przez marcinkk puli wybrałbym Visual C++, akurat wybór spośród tych kompilatorów zbyt trudny nie jest.