Środowisko Microsoft .NET Framework, Norton Ghost

Zainstalowałam przed instalacją Microsoft .NET Framework 2.0 a potem zainstalowałam Norton Ghost, po zainstalowaniu nie wykrywał środowiska Microsoft .NET Framework 2.0 więc sam zaproponował zainstalowanie Microsoft .NET Framework 1.1, więc zainstalowałam wersje 1.1, nie wiem czy to źle wpłynęło na konfiguracje komputera najpierw wersja 2.0 a potem 1.1 ? Teraz jak przy włączeniu kompa, jest wyświetlane moje konto, nie chce żeby tak było, wcześniej było tylko ZAPRASZAMY. Teraz weszłam na Konta użytkowników w panelu sterowania i pokazało mi się konto jakieś ASP.NET Machine A…? Dlaczego one się utworzyło?? Co w tym wypadku zrobić. Z góry dziękuję za Pomoc! !!

Start>>uruchom>>control userpasswords2

Zaznacz pierwsza opcje u góry i wywal konto net. :slight_smile:

  1. Nie wpłynie to na pracę

  2. Możesz usunąć to konto

  3. Wejdz w start>panel>konta użytkowników>zmień sposób logowania…>odznacz 2 pozycje

Przeczytałam na necie, że te konto ASP.NET Machine usuwa Serwice Pack 1 do Framework, mam go zainstalowany i dalej pokazuje mi sie te konto i okno logowania, a ja tylko chce okno z “ZAPRASZAMY”

marylka zrób jak napisałem wyzej.

Mały problem, zrobiłam tak wyświetliło mi się następne okienno i tam był napisane w nazwie użytkownika Administrator a potem było hasło, zostawiłam to a po ponownym uruchomieniu kompa wyskoczyło jakieś ostrzeżenie i dalej było wybór użytkownika

Start>>Panel sterowania>>Konta Użytkowników>>Zmień sposób logowania …

ok teraz tak zrobiłam i po ponownym uruchomieniu kompa nie pokazuje mi się ZAPRASZAMY tylko Windows XP ładowanie ustawień osobistych

Złączono Posta : 24.11.2006 (Pią) 22:30

A co zrobić jak przy instalacji nie tworzył Framework tego konta ASP.NET! !!

Złączono Posta : 25.11.2006 (Sob) 9:10

Zrobiłam tak przywróciłam system przywracaniem systemu, ponownie zainstalowałam Microsoft .NET Framework 1.1 później ściągnął Service Pack’a do tego właśnie od powoduje wyłączenie tego nie automatycznego logowania. Ale miałam problemy z Norton Ghost, ponowna jego instalacja. Więc dobrze że zrobiłam punkt przywracania wcześniejszy i przywróciłam Ghostem, myślałam że jak podmienie znowu Service Packa z Framework to może się uda, ale zrobiłam tak że usunęłam te konto i teraz system normalnie się ładuje bez wyboru użytkownika.