SRS Audio Sandbox 1.902


(FXJ) #1

Kolejnym programem który chciałbym wam polecić to SRS Audio Sandbox 1.902

Program ten jest cyfrowym procesorem dźwięku. Umożliwia uzyskanie pięknego basu oraz trójwymiarowej przestrzeni w dźwięku nawet w słabym zestawie 2.1 i 5.1 (u mnie na 5.1 Manta bez-symbolowej bardzo fajnie daje ). Najlepszy efekt daje wtedy gdy aplikacje takie jak WMP, BS-player czy Winamp mają wyłączone swoje equalizery (zaleca się ich wyłączenie) itp.

Program oferuje szereg ustawień zależnie od swoich potrzeb, ma też funkcję Auto. Jest to tzw. systemowy equalizer, działający nawet w grach/audio/filmach megabass i świetną jakość dźwięku.

Najnowsza wersja działa tylko na XP SP2/SP3 i Vista. Istnieją dwie wersje dla systemów 32bit i 64bit. Jednakże program jest w wersji shareware i może być używany przez 12 dni a po tym czasie po zakupieniu odpowiedniego klucza. Jednakże naprawdę polecam wypróbowanie tej aplikacji, nie zachęcam bynajmniej przez to do piratowania tej aplikacji!

Program w 100% czysty , nie zawiera żadnych innych podprogramów uprzykrzających życie.

SAS%20MiniMode.jpg

Do pobrania na:

(zalecam wpisanie adresy email typu aaa@bb.pl przed pobraniem aby uniknąc spamu)

http://www.srs-store.com/store-plugins/mall/sas-plugin.asp#


(jarekm26) #2

u mnie niestety ten program strasznie wyciszył tylnie głośniki ledwie pykały, po mimo iż w ustawieniach było surround 5.1 czy coś takiego...


(FXJ) #3

U góry sprawdz w: Options -> Preferences

Speakers: 5.1 Surround

Technology: Circle Surround® II lub TruSurround® XT

I w dolnym prawym rogu: Advanced Controls :wink:


(Cyba91) #4

Szczerze mówiąc to nie ma lepszego programu tego typu :D:D coś wspaniałego.Dodał niesamowitego kopa na moich logitechach 2.1

Od 2 lat,nie wyobrażam sobie bez niego słuchania muzyki,Opcja In Da Club BASS jest elegancka.Także polecam :slight_smile: