Śrubki do laptopa

Witam! Potrzebuje śrubek do laptopa. Generalnie M2,5. Znalazłem fajny sklep, ale wysyłka z USA będzie mnie kosztować spore pieniądze (pewnie nawet więcej niż śrubki :lol: ). W związku z tym mam do Was pytanie:

Gdzie (w Polsce) mogę znaleźć taki sklep? A może mogę kupić jakiś zestaw Phillips’a M2,5?

Pozdrawiam!

Śrubki mają jeszcze długość, jaki laptop? Pierwszy link z brzegu: http://goo.gl/w90RU (dolar amerykański za wysyłkę: taniej, niż w Polsce, tylko poczekasz 2-3tygodnie).

Najlepiej wszystkie długości :slight_smile:

Nie rozkręcam dużo laptopów (może 1 na miesiąc) - tak dla znajomych ludzi żeby np. zmienić zawiasy. Natomiast w manualach zawsze widzę śrubki M2.5 więc dla tego ich poszukuje.

Dzięki :slight_smile: , ale tylko rozmiary 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12. Są pewne braki.

EDIT:

Znalazłem coś takiego, ale lepszy jest już ten link to ebay’a.

Szukaj na ebay z Chin: wyjdzie Ci taniej i pewniej, niż z Allegro.

dużo potrzebujesz tych śrubek? jeśli kilka sztuk to idź do pierwszego lepszego serwisu komputerowego, za 2zł będziesz miał jakie chcesz

Myśle, że po 10 sztuk każdego rozmiaru do 6mm mi wystarczy. Taki zapas żeby nie biegać do serwisu non-stop. Opłaca się?

Myślę że już nie aktualne ale gdyby ktoś potrzebował to tutaj całkiem fajny komplet
śrubki do laptopa