Stacja dokująca do Toshiba Tecra A11-131 - pytania:

Cześć koledzy i koleżanki jak zawsze piękne oraz urocze.
Szukam stacji dokującej do laptopa Toshiba Tecra A11-131 ale wcześniej z tego nie korzystałem, więc mam kilka pytań:

  1. Z tego co wyczytałem na stronie Toshiba to ta potrzebuje „replikator portów Toshiba Express 2” w internetach znalazłem odniesienie do ceneo (Ceneo) i nazwę „Stacja dokująca do laptopa Toshiba Replikator Express Port Replicator II (PA3680E-2PRP)” gdzie w nawiasie to model tej stacji, tak przynajmniej zakładam. Strona serwisowa. Aktualnie nie znalazłem w Polskim internecie aukcji z tą stacją ale pewnie kwestia czasu i wystarczy poczekać, bo się co jakiś czas pojawiały ale był mały szkopuł, że pojawiały się bez zasilacza (zakładam, że jest wymagany) a szukałem parametrów zasilacza i nie mogłem go znaleźć. Tutaj nie chodzi nawet o moc (bo moc to chyba nawet gdzieś mi mignęła - 90 wat), a wtyczka …, więc mam pytanie o to jaki konkretnie zasilacz wybrać (model)? Do tej stacji dokującej.
    1.1 Stacja dokująca zasili także laptopa? W sensie jak się podłącza zasilacz do stacji, to do laptopa już nie trzeba podłączać zasilacza? Oraz czy stacje dokującą podłącza się tylko z wyłączonym laptopem (i tak samo się odłącza) aby nie spalić laptopa (lub jego części)? Czy stacje też trzeba odłączać od prądu?
  2. Rozbudowa (Specyfikacja laptopa): Czy kupienie 2 takich modułów RAM, będzie cacy? W sensie to są najszybsze/największe moduły obsługujące przez tego laptopa?
    2.1 Myślę też nad wymianą dysku na SSD i parametry nowego dysku to SATA III i 2,5" (nie 1.8")?
    2.2Podana bateria też ok?
  3. Są stacje dokujące na USB 3.0 (A nie USB-C)? Generalnie widziałem takie ExpressCard z USB 3.0. więc teraz mnie naszła myśl, że ewentualnie w tą stronę mógłbym się kierować?

Pozdrawiam i życzę miłego, pięknego dzionka

Ktoś …? Coś…? Z góry bardzo dziękuje