Stacja dyskietek :]

Chciałem sobie kupić stacje dyskietek na allegro i nie wiem co brać :lol: Jest dość duża rozbieżność cen jak na ten sprzęt ;] Jedne napędy są po 3zł, a inne po 30zł :expressionless: Interesowałby mnie kolor czarny bo chcę żeby pasował do obudowy. Potrzebuje napędu dyskietek, ponieważ podczas instalacji XP muszę zapodać mu stery do dysku.

Taki może być? http://www.allegro.pl/item126156027_sta … f_vat.html

:o taniej byc nie mogło :mrgreen: ja bym wolał nowe kupic w sklepie :slight_smile:

? :expressionless:

sory nie doczytałem :stuck_out_tongue: jak chcesz kupic na allegro to bierz ten produkt co podałeś :stuck_out_tongue:

Jesłi tylko po to to da się to obejść przez dogranie sterowników sata do płyty instalacyjnej

1 - sciągnąć najnowsze stery

2 - ściągnąć nLite oraz .NETFramework

(choćby stąd http://www.nliteos.com/download.html )

3 - przegrać system operacyjny na hdd

4 - uruchomić nLite’a wskazujecie na katalog gdzie jest przegrany WinXP -> wybierać integracja sterownikow i podać ścieżkę dostępu do ściągniętych sterów

5 - kompilacje ISO

6 - nagrywać obraz ISO na płytę - (płyta ma być BOOTOWALNA)

To jakies stacje z odzysku. Obyś nie musiał lecieś do sklepu . Tam też są po 30 zł. Gwarancja na 30 dni to zadna gwarancja. Raczej rękojmia. Więcej wydasz na wysyłki.

:mrgreen:

Zawsze się stacja dyskietek może przydać, a 10zł to niedużo, więc mimo wszystko chciałbym ją kupić :mrgreen:

Racja,bierz i nie patrz - najlepiej 3 za 9 zł - nawet jak dwie wyrzucisz to i tak się opłaca - ale praktycznie te stacje się nie psują.

No to kupię :mrgreen: Dzięki.

Aha i mam pytanie, lepiej kupić GF 7300GT 128bit/128mb zwykłą z Galaxy i z ich chłodzeniem za 300zł, czy dołożyć 50zł i kupić z chłodzeniem Zalman, jak tej karty nei mam zamiaru kręcić?

Zawsze lepiej jest mieć zalmana na pokładzie, a jakbyś kiedyś zachciał się pobawić w małe OC to lepiej mieć zalmana niż box

Ja mam takich stacji dyskietek w domu teraz ze 4… mogę Ci jedną opchnąć. :stuck_out_tongue:

To po co Ci taka karta jak nie masz zamiaru jej kręcić?

7300GT + Zalman.

Żeby nie mieć Radeona X300 :rotfl:

No to chyba kupie z tym Zalmanem, ale trzeba będzie poczekać aż stanieje jakieś 20zł, albo poszukać okazji na allegro. Thx :slight_smile:

Dobry wybor nawet jak niebedziesz krecic,uszy odpoczna…