Stałe IP a rapidshare

Od wczoraj mam nowy internet który oprócz jakości oferowanej usługi różni się też IP od starego a mianowicie mam stałe. Próbowałem używać serwerów proxy ale niestety albo wyświetla się błąd albo wczytywanie trwa nieamowicie długo. Czy jest jakiś program który byłby wstanie oszukać RS?

Nie.

Los_Emilos , A po co Ci zmienne ip na rs.

Ostatnio rapidshare wziął się za użytkowników bez konta premium ze zmiennym ip i można pobierać bez limitów, ale za to z ograniczoną przepustowością.

Na allegro można kupić konto premium za 20-30 zł, jak nie masz karty kredytowej. To nie dużo, a na pewno jest to o wiele lepsze niż o zadawanie głupich pytań typu czy da się oszukać. To tak jakbyś pytał ludzi jak okraść,dajmy na to aptekę. Poza tym nie ma limitów z tego co zauważyłem ostatnio, poza wolniejszym pobieraniem.

Chodzi o to że za każdym razem kiedy wchodzę na RS mam napis że już coś pobieram zatem nie mogę nic ściągać z RS. Przyszłym tygodniu pogadam z adminem mojej sieci o co chodzi ale boje się że wszyscy w mojej sieci mają jedno ip zewnętrzne a chciałbym sobie pościągać z RS.