Stałe wyłączenie Defendera

Wyszukiwarka plików portable everything zip x64, czyli wypakować na drugiej partycji, albo gdzie. Ustawić, używać, czyściutki

Dzięki bardzo. Działa fajnie, można skasować plik, który wyszukało się a zalega.

Nie pisz takich głupot, bo wyłączyłem tylko defendera bo nie potrzebuje aby mi zamulał system a do niczego mi nie jest potrzebny.

Tobie nie jest potrzebny ale systemowi jest. Defender jest integralną częścią systemu mocno z nim zintegrowany. Wyłączenie go to proszenie się o kłopoty podczas przyszłych aktualizacji.

To nie te czasy. Aktualny Defender jest lekki jak piórko i nawet nie czuje się go, że pracuje w tle. Jak nie chcesz kłopotów z systemem zostaw go włączonego i po prostu zapomnij o nim. Raz na jakiś czas tylko dostaniesz od niego powiadomienie o stanie kondycji systemu i plików. To wszystko.

1 polubienie

Ja go tylko wyłączyłem a nie usunąłem, pod 10 miałem tak od początku i wszystko działało, włącznie z aktualizacjami.

Nie, nie jest lekki jak piórko, zamula jak każdy inny antywirus a ja go po prostu nie potrzebuję.

Też nie używam żadnych antywirusów i też nigdy nie miałem.

I z czego palisz głupa?

Jak cię razi emoji to je wytnij, emoji nie generuje śledzenia wątku.

dobreprogramy.pl#?#button.post-retort:-abp-has( > span:-abp-contains(/^krystian3w/))

! lub pod nowsze uBO/AdGuard

pl##button.post-retort > span:has-text(/^krystian3w/):upward(1)

Jedynie lipa jak kilka osób podzieli moją opinie np. „łapki w górę” to wylecą wszystkie, mój nick z tagu span musiałbyś wywalać JavaScriptem z pomocą jakieś małpy:

  • greasymonkey :see_no_evil:
  • tampermonkey :hear_no_evil:
  • violentmonkey :speak_no_evil:

aprawdzałem, nic nie widz ę, coś chyba za mocno w blokady :slight_smile: a smile działa

Na dziesiątce to działało doskonale, ale na wczesnej jedenastce już nie można zmienić tej wartości, masz pomysł?

Nie, nie mam pomysłu. Nie używam Systemu pre-Alfa pod nazwą W11…

Spróbuj. Dwie możliwości, wszystko trzeba robić w trybie awaryjnym.
Wydaje się że ta z Rejestrem jest łatwiejsza, nie zapomnij zrobic jego kopii.
To jest Win 11 i tu wszystko jest totalnie niepewne.

Poniżej skrypt BAU (aka aveyo) z MDL’a „ToggleDefender”. Z tego, co piszą to działa na W10 i W11…

Porównanie skryptów/programów: Toggle Windows Defender | Page 5 | My Digital Life Forums

MDL: Windows Defender - The worst AV ever? | Page 6 | My Digital Life Forums

Skrypt: ToggleDefender - Pastebin.com

Nie sprawdzałem…

A program Defender Control nie może trwale wyłączyć Defendera?