Stałe wyłączenie Defendera

Wyszukiwarka plików portable everything zip x64, czyli wypakować na drugiej partycji, albo gdzie. Ustawić, używać, czyściutki

Dzięki bardzo. Działa fajnie, można skasować plik, który wyszukało się a zalega.

Nie pisz takich głupot, bo wyłączyłem tylko defendera bo nie potrzebuje aby mi zamulał system a do niczego mi nie jest potrzebny.

Tobie nie jest potrzebny ale systemowi jest. Defender jest integralną częścią systemu mocno z nim zintegrowany. Wyłączenie go to proszenie się o kłopoty podczas przyszłych aktualizacji.

To nie te czasy. Aktualny Defender jest lekki jak piórko i nawet nie czuje się go, że pracuje w tle. Jak nie chcesz kłopotów z systemem zostaw go włączonego i po prostu zapomnij o nim. Raz na jakiś czas tylko dostaniesz od niego powiadomienie o stanie kondycji systemu i plików. To wszystko.

Ja go tylko wyłączyłem a nie usunąłem, pod 10 miałem tak od początku i wszystko działało, włącznie z aktualizacjami.

Nie, nie jest lekki jak piórko, zamula jak każdy inny antywirus a ja go po prostu nie potrzebuję.