STALKER Cień Czarnobyla nie włącza się na patchu 1.0004

Mam pewien problem.Zainstalowałem STALKERA Cień Czarnobyla bez patcha było wszystko fajnie działało.Gdy zainstalowałem patcha 1.0004 gra się nie włącza wychodzi błąd Fehler: Die Page-Datei ist deaktiviert oder die Dateigrose reicht nicht aus. i dalej to ten komunikat http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=285&p=1354 ale to niestety mi nie pomogło.Zwiększyłem plik stronnicowania na początkowy 2000mb końcowy 3000mb i zresetowałem kompa i nadal ten błąd.Co robić?

Konieczne ten patch jest Ci potrzebny do szczęścia skoro bez niego wszystko fajnie działało? :slight_smile: Odinstaluj patcha, a jeśli nie pomoże / nie można - reinstalacja gry.

Ale po to jest i powinien działać.

Dodane 08.06.2009 (Pn) 19:24

A i on o 10-15% poprawia FPS i wiele innych.

Z tego, co pamiętam w oryginalnym stalkerze komunikaty błędów są po polsku, a krytyczne po angielsku. No chyba, że masz niemiecką windę…

Tu są sprawdzone patche:

http://stalker.filefront.com/files/Stalker/Shadow_of_Chernobyl/Official_Releases/Patches/;10544?start=0&limit=25&descriptions_in=0&summary_in=0&show_screenshot_in=0&sort=date&date_direction=desc#files

W soc trzeba chyba instalować kolejne poprawki, żeby wszystko śmigało. Instaluj worldwide, albo polish. No i doczytaj jak jest z kompatybilnością zapisanych sejwów pomiędzy patchami.