Stalker: Clear Sky - Jantar - Drzwi

Mam problem. Drzwi od bunkra w Jantarze są zamknięte. Uprzedzam pytania - wszystkie zombii dead.

Kubosław-albo przegapiłeś jakiegoś zombiaka albo coś z grą nie tak-aby pomówić z Sacharowem który jest w bunkrze trzeba pozbyć się wszystkich!zombi.

Kubosław ja miałem ten sam problem w tym samym miejscu oraz w inych lokacjach jak np po wyjściu z ciemnej doliny (główna siedziba organizacji wolność) po upływie 10 s gra mi się wyłączała to nic innego ja bugi w grze proponuje zapisywać grę po wykonaniu każdego questa oraz po dotarciu do innej lokacji żebyś mógł wraże czego powrócić do poprzedniego stanu gry

Gra ma dużo bugów. A najwięcej tych z misjami. Czasami nie zalicza w ogóle niektórych misji.

A motyw strzelania to jest po prostu kompromitacja! Żeby zastrzelć gościa to trzeba mu wpakować ze 2 magazynki i jeszcze umieć go dobrzze trafić… :evil:

Konrad93 , Wystarczy 1-2 strzały w głowę i trup, jak się strzela po korpusie to wiadomo że nie padnie po 1 strzale bo ma kamizelkę, poza tym wrogowie też potrafią używać bandaży i apteczek.

Masz problemy z przejściem Stalker Clear Sky?

Chcesz wiedzieć jak wykonać daną misje?

Rozwianie stanowi ten oto poradnik.

Zawiera on 251 stron które z pewnością okażą się przydatne.

http://rapidshare.com/files/156712110/Stalker_Clear_Sky-Poradnik.rar

>>>>MÓJ UPLOAD<<<<