Stalker Czyste Niebo nie da się przejść misji


(Zespol1) #1

Witam!

Mam ww. grę w wersji 1.5.07 . Ukończyłem misję "Zdobądź przewagę Czystego Nieba na Bagnach" . Jestem przy misji "Zdobądź podejścia do miejsc prowadzących do Kordonu" czy jakoś tak. Zdobywam te miejsca w PDA pokazuje się "poczekaj na przybycie pomocy", no to czekam na kolesiów z CN . Przychodzą , misja się akceptuje i zamiast pokazać się jako następne zadanie "idź z Przewodnikiem do Kordonu" to pojawia się ponownie "Zdobądź przewagę Czystego Nieba na Bagnach" (a zapewniam, że w PDA napisane jest, że "osiągnięto przewagę" i wygrana jest dla Czystego Nieba) :confused: . I w ogóle coś nie działa, bo jak gadam z tym Przewodnikiem (przy studni w Południowym Gospodarstwie) i mówię mu, że chce iść do Kordonu (lub bazy Czystego Nieba) to nic się nie dzieje (po prostu wyłącza się okno dialogowe :confused: ) ... Co mam zrobić ? Przeinstalować grę i wgrać te save'y co mam teraz czy grać od nowa :confused: ??

Dzięki z góry i pozdrawiam :wink: .


(Blady2012) #2

Spróbuj naprawić instalkę gry,może coś pomoże,jeśli to nieda efektu to zrób tak jak napisałeś w ostatnim zdaniu.


(Zespol1) #3

A mógłbyś jaśniej ? :wink:


(Blady2012) #4

Po uruchomienia instalatora przy niektórych grach lub programach masz opcję "odinstaluj" i "napraw" te 2 opcje są dostępne po tym jak dana aplikacja jest już zainstalowana.Nie wiem czy w tej grze taka opcja istnieje,lecz gdyby nie było to spróbuj zainstalować gre na nowo z swoimi save'ami


(Dyba9) #5

Patch:

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1918

Poradnik:

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=785


(Xaros) #6

A przejąłeś wszystkie punkty okupowane przez nieprzyjaciół? Bo zdobycie wszystkich punktów jest bodajże misją poboczną, a jej wykonanie/niewykonanie nie wpłynie na zakończenie.


(Zespol1) #7

Tak w PDA powiedziane jest, że zwyciężyłem/wróg pokonany . Po prostu coś nie działa z tym przewodnikiem i ztego co czytałem w Internecie sporo osób ma z tym (i nie tylko z tym) problemy :confused: .

Dziękuję z góry i pozdrawiam :wink: .