Stalker czyste niebo wymaga urawnień administatora

posiadam grę STALKER czyste niebo i Windows 7 64 bit gdy klikam by uruchomić pisze mi: bieżące konto użytkownika nie posiada uprawnień administracyjnych.

Przy pierwszym uruchomieniu wymaga uprawnień administracyjnych. Tylko że moje konto to administrator. macie pomysł jak uruchomić? :expressionless:

Spróbuj na ikonie programu: PPM - > “uruchom jako administrator”

Nie działa w ustawieniach zmieniłem by jako administrator uruchamiał dalej mnie wywala. Gdyby łatwe było to bym nie pisał tutaj postu :expressionless:

jest postęp teraz na 2 sekundy robi się czarny ekran i z powrotem wywala z błędem… ze nie mam uprawnień…;-(

Mam ten sam system win7 64bit i stalker czyste niebo chodzi bez uprawnień spróbuj może uruchomić w trybie zgodności z XP a jak nie to prawdopodobnie problem tkwi w czymś innym.

Patche masz wgrane do gry ?

Bo wszystkie części STALKER-a działają bezproblemowo na Windows 7 x64.

Problem załatwiony instalacja sterów nowych oraz patche 1.5.10 rozwiązała Go,

narodził nowy problem. Przy wczytywaniu prosi o oryginalna płytę ( jest oryginalna ), a jeśli łaskawie uruchomi to zawiesza się przy wczytywaniu zapisanego stanu gry. To jest irytujące.

To może być jakiś problem z uaktualnianiem przez “grę” ,systemu zabezpieczeń(DRM lub coś w ten deseń)

Spróbuj tak : Odinstaluj STALKERA całkowicie ,przeczyść rejestr i system .Zainstaluj jako admin ,nie odpalaj ,zainstaluj patch jako admin i odpal grę też jako admin.