Stalker Shadow Of Chernobyl Czy Dam Radę?

Siemka. Możecie mi powiedzieć czy gra która jest w temacie mi wejdzie, config kompa:

512 mb ram

Intel Celeron D 3,2 Ghz

Geforce 6600 128 mb

Directx 9.0c

słyszałem że w tej grze można się przełączyć na tryb directx 8 i że wymagania będą dwa razy mniejsze czy to prawda?

Z Góry dzięki za odpowiedzi :slight_smile:

Witaj,

Uruchomić się da, co nie znaczy, że będziesz mógł komfortowo pograć. Dołóż 512 mb ramu. Karta graficzna do maksymalnych detali nie wystarczy, ale do średnich tak. Procesor powinien obsłużyć tą grę choć zalecane są dwurdzeniowe Intel C2D lub AMD 64 x2 4200+.

Chcąc grać w miarę płynnie na tym co masz ustaw detale na średnie, oraz pokombinuj z dynamich ligh (ma być “static”).

Pozdrawiam i w razie kłopotów napisz (ja też jestem ostatnio fanem tej gry).

Kristof

Na pewno sobie pograsz na średnich detalach

A czy jest możliwość płynnego pogrania na niskich detalach? Ponieważ na grafice jako tako mi nie zależy.

Nie no oczywiście spokojnie sobie pograsz w średnich nawet (dynamic light “static”). Na niskich gra powinna "wymiatać.

Złączono Posta : 08.07.2007 (Nie) 15:00

A’propos directx, to niestety nie widzę, żeby była możliwa opcja grania pod wersją nr. 8… DirectX 9 rządzi w tej grze jak we wszystkich nowych…

Popraw tytuł na konkretny - inaczej temat wyleci.

Wielkie wielkie wielkie dzięki! !!

najlepiej ściągnij demko Stalkera i zobacz, później wybierz się do sklepu po grę :wink:

Z Celeronem wątpię czy nawet na średnich…

Koniecznie zmień procesor i dołóż ramu 8)

sprzęt w opisie

mi na średnich i 800x600 około 30fps

a mam kompa nawet podobnego