Stalker , zacinanie sie i wywalanie z gry

Witam !

Nadal mam problemy ze stalkerem … :frowning: Myslalem ,ze po wymianie kompa wszystko bedzie ok… .

A wiec , moj konfig widzicie w podpisie .

Zainstalowalem najnowszego patcha 1.0004 … niby mial przyniesc jakas poprawe …ale nic.

Mam wlonczone dynamiczne oswietlenie objektow , no i wszystko prawie na maxa i problem polega w tym ,ze gra jak sie sie po loading’u wczyta to bardzo na poczatku przez jakies 10 min. chaczy … i caly czas doczytuje cos.

Niewiem , moze 2 GB ramu by pomoglo ?

Albo byc moze jest to spiowodowane dyskiem twardym , bo mam go podlaczonego na tej samej tasmie co DVD-Rom bo na plycie mam tylko jedno wejscie na IDE… .

Tak czy inaczej planuje wymiane dysku na SATa w najblizszych dniach … .

Jak myslicie co moze byc powodem tego zawieszania sie i wywalania z gry ?

Komp starcza … moze ram ? albo dysk za wolny ? to sa moje dwie sugestie … co wy na to ?

Pzdr.

Te 2 GB by na pewno pomogły. I zmniejsz detale, bo na maxa to nic dziwnego, że ci charczy :smiley:

To niechodzi o to ,ze grafika zwalnia , tylko widac wyraznie ,ze sie zawiesza na chwilke ( czasami dluzsza , a czasami jak sie zwiesi to tylko reset) zeby cos wczytac , jak wczyta to nawet nierdgnie…plynnie jak w zupie :slight_smile:

Piracka gra czy oryginalna? Wystepowała podobna systuacja w grach pirackich :?

Złączono Posta : 09.09.2007 (Nie) 19:30

Bój się Boga, co ty wygadujesz … Jaki masz zasilacz do tego konfigu? Mozę on powoduje zwiechy. Przeinstaluj sterowniki do karty graficznej.

na minimum stalkler na bank chodzi bez problemu

daj wszystko na minimum w grach to powinno nie chaczyć

Złączono Posta : 09.09.2007 (Nie) 20:25

Albo byc moze jest to spiowodowane dyskiem twardym , bo mam go podlaczonego na tej samej tasmie co DVD-Rom bo na plycie mam tylko jedno wejscie na IDE… .

najpierw na tej taśmie musi być w pierwszej kolejności podłączony dysk a później musi być cdrom bo jak odwrotnie to cdrom zwolni prace dysku

Złączono Posta : 09.09.2007 (Nie) 20:26

i jaki windows?

prawdopodobnie jest to spowodowanie małą ilością ramu ja podobną sytuacje

mam w Gothicu 3 raz na jakiś czas po prostu sie zawiesza i tylko reset pomaga

Według mnie raczej ramy, ewentualnie spróbuj na nowo te stery do grafiki zainstalować :wink:

bartek46op

Patcha nie da sie zainstalować na piracie…

Miałem podobny problem z tym, że na Viscie 64bit. Teraz mam ver. 32bit i wszystko smiga, aż chce się grac :]

Odpowiedniego cracka :o przeczytaj regulamin jedynie z crackiem spotkałem się w Htmanie 3 PL ale to był wyjątek.