Stan pobierania w firefoxie 36, ubuntu 14.04

Mam ubuntu 14.04, jak wejdę w narzędzia, pobieranie plików, to okno pobierania wygląda mniej więcej tak:

 

firefox_20_download.png

 

 

 

 

 

 

 

A chcę żeby wyglądało tak:

 

to jest okno z wtyczki downthemall, pamiętam, że przed reinstalacją wystarczyło wejść narzędzia - pobieranie plików - i było podobne a nie to standardowe z pierwszego screena.

Też te paski stanu pobierania były na zielono, było więcej opcji itd.

Klikasz w ikonę pobierania a tam otworzy Ci się okno i na dole jest [Wyświetl wszystkie pobrane].

Interfejs Firefoksa jest napisany w XUL(m.in XBL). Jest to język podobny do HTML-a, więc w razie konieczności, możesz samemu zdefiniować własne okno.

Masz tam w ogóle zainstalowane to rozszerzenie DownThemAll? Jeśli tak, to przy starcie pobierania pliku powinno być do wyboru, czym chcesz go pobrać… Ewentualnie pogrzeb w opcjach rozszerzeń, DTA nie używam już od ładnych kilku lat…

Abstrachując od tego po co ci na linuksie plik z rozszerzeniem dmg… Bo jeśli dobrze kojarze to rozszerzenie OSX.

@pocolog : jeśli się nie mylę - to jeden z obrazków, którzy rzucił mi się w oczy raz na stronie Mozilli, a przedstawia nowy downloader (Mozilla lubi swoje zrzuty wykonywać na OS X). Autor po prostu podlinkował obrazek z jakieś witryny, obrazując kłopot.